Juuli parimad tooted Apollos on järgmised:

KUU RAAMAT - "Ööaeg ehk mis kõik juhtub öösel"
Mida kõike küll öösel ei juhtu… Mitte kõik ei veeda ööd magades, vaid just sel ajal toimub palju rohkem, kui keegi uneski näha võib! Ühel ei lase magada beebi, teisel hambavalu. Nii mõnigi laps tuleb ilmale just öisel ajal. Pagar annab postiljonile sooja saia. Öö on kiire aeg ka taksode jaoks ja näiteks lennujaamas on alati saginat. Tähistaevast võib aga peale lennukite maanduda hoopis kummalisi olendeid...

KUU FILM - ”John Carter”
USA kodusõja veteran John Carter satub müstilisel kombel Marsile, mille elanike vahel on puhkenud tõsine sõjaline konflikt. Kokkuvarisevas maailmas taasleiab Carter endas kaotatud inimlikkuse ja mõistab, et Barsoomi ning selle asukate saatus on tema kätes. Heroiline ja vaimustav JOHN CARTER lummab teid lennuka kujutlusvõime, värvikate tegelaskujude ning jahmatavate eriefektidega.

KUU PLAAT –  Justin Bieber "Believe"
"Believe" on Justin Bieberi kolmas album, mis erineb kahest eelnevast plaadist oma täiskasvanulikuma kõlaga! Uuelt albumilt leiab nii klubimuusika kui R&B lugusid.  

KUU MÄNG (lauamäng) – ”Mondo”
“Mondo” on lihtne, lõbus ja huvitav mäng 1-4 mängijale alates 8. eluaastast. Pane tükkidest kokku omaenda maailm, täis eksootilisi loomi ja erisuguseid maastikke. Hoia silm peal ka kellal ja kaasmängijatel, sest kõik tegutsevad korraga! Õigel ajal mängust välja astudes teenid väärtuslikke lisapunkte. Mondo reeglid on lihtsad, kuid kolm raskustaset muudavad selle mängu ühtviisi põnevaks nii algajatele kui kogenud mängijatele. Ja kui mängukaaslasi pole võtta, saad Mondot alati mängida üksi!

KUU MÄNG (elektrooniline mäng) – ”PC Diablo 3”

Diablo III jätkub ajas 20 aastat hiljem kui sarja eelmine osa, Diablo II. Mephisto, Diablo ja Baal on saanud lüüa, kuid hävinud on ka Worldstone ning kurjus pulbitseb Tristramis taas. Mängides ühe kangelasena viiest klassist, hangib mängija uusi ja juba tuttavaid paiku avastades võimsaid relvi, lisandusi, loitse ja oskusi ning võitleb lõpmatute zombie-hordidega.