Septembri parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Õpetaja Kusti kummitab ja teisi jutte“


„Nali naljaks, aga see läheb juba veidi liiale,” ütles direktor õpetaja Kustile. „Kui sa ainult natukene läbi paistsid, siis sain ma sellest veel kuidagi aru. Aga nüüd, kus sind üldse enam näha pole, ei saa ma sind enam õpetama lasta. Inimesed ehmatavad ju, kui näevad koridori peal raamatuid või portfelli ringi hõljumas. Kord läheb käest ära, lapsed satuvad liiga elevusse.”

Kristiina Kassi põnevas ja lõbusas jutukogus seiklevad peale kummitava õpetaja ka mustkunstnik, hambahaldjas, hiiglased, nõiad, päkapikud, printsid ja metsakollid. Ja muidugi ka mõned üsna tavalised lapsed ning natuke ebatavalised kassid ja koerad.

 

KUU FILM -  „Tasujad“


Esimest korda filmiajaloos tegutsevad Marveli superkangelased Raudmees, Hulk, Thor ja Kapten Ameerika koos ühes ekraaniteoses. Joss Whedoni lavastatud põneviku peategelasi kehastavad Robert Downey Jr, Scarlett Johansson ning Samuel L. Jackson. Kui meie maailma kohale kerkib ootamatu hädaoht, mõistab rahvusvahelise rahuvalveorganisatsiooni direktor Nick Fury, et katastroofi ärahoidmiseks tuleb kokku kutsuda üleloomulike võimetega sangarite meeskond. 

KUU PLAAT – Alanis Morissette - Havoc And Bright Lights CD

Plaadil kõlab esimese singlina "Guardian", mis liigub vanade hääde palade jälgedes. Võiks isegi öelda, et "Alanis omas mahlas", sarnanedes pisut tema karjääri vahepealsetele paladele ("Hands Clean" ja "Uninvited" olid pisut pehmemad). Alanis ise selgitab, et "Guardian" räägib sellest, mida ta tõlkes ka tähendab ehk siis kaitsmisest ja teiste eest hoolitsemisest, nende järele vaatamisest. Lugu ongi osaliselt pühendatud tema kaheaastasele pojale, ning kuidas Alanis lapse abil on jõudnud lähemale ka enda sisemuses elavale lapsele.

 

KUU MÄNG (lauamäng) – Angry Birds


Igavene võitlus vihaste lindude ja munavarastest sigade vahel jätkub!
Maailmakuulus mobiilimäng Angry Birds on nüüd saadaval ka lauamänguna.

Ehita oma loss, peida sinna sead ja tulista lindudega katapuldist vastasmängija lossis olevaid sigu. Mängus on neli eri raskusastmega taset, kaasa arvatud vabastiil. Punkte saab alla koksatud sigade ja boonusmärkide eest. Võidab mängija, kes kogub esimesena 1000 punkti.

 

KUU MÄNG (digimäng) - Darksiders 2