Meil on Sinu jaoks rõõmustav uudis - alates 20. jaanuarist 2015 võtab Apollo kõikjal üle Eesti kasutusele ka mobiilse kliendikaardi.

 

Pakume Sulle ainulaadset võimalust olla esimeste hulgas, kes saavad lähemalt tutvuda uue eestimaise mobiilirakendusega, mis teeb igast nutitelefonist mobiilse rahakoti. Tegemist on eelmise hooaja Ajujahi konkursist väljakasvanud uudse tehnoloogilise lahendusega Paype. Apollo mobiilse kliendikaardi saamiseks tuleb App Store’ist või Google Play’st allalaadida Paype'i mobiilirakendus, registreerida ennast kasutajaks ning lisada Apollo kliendikaart. Kaupluses piisab kliendistaatuse tõestamiseks sellest, kui avad oma nutitelefonis Paype mobiilse rahakoti ning asetad telefoni püstiselt kassas oleva Paype Box’i kohale. Õige kliendikaart hüppab lahti automaatselt.

 

Kõikidele Apollo mobiilse kliendikaardiga liitujatele hakkavad kohe kehtima Apollo Klubi eripakkumised - hoolikalt valitudraamatud, filmid, muusika ja mäng. Lisaks saad kuni jaanuari lõpuni mobiilse kliendikaardi ettenäitamisel mahlabaarist Blender võileiva ostuga kingituseks kaasa tasuta värskelt pressitud mahla!