Teisipäeval, 13. mail kell 12 ootame kõiki Haapsalu Kaubamaja Apollosse, kus toimub Tarvo Valkeri raamatu "Eesti röövlinnud" esitlus ja autogrammitund. NB! Raamat on esitluse päeval Haapsalu Kaubamaja Apollos müügil soodushinnaga 19.99 € (tavahind 22.79 €).

 

 

Raamatust: Röövlinnud on Eesti ornitoloogide ja harrastuslinnuvaatlejate huviorbiidis olnud juba 20. sajandi esimesest poolest alates ja neid võib pidada üheks meie kõige paremini uuritud linnurühmaks. Käesolev raamat käsitleb kõiki Eestis regulaarselt esinevaid röövlinde ning tutvustab ka meile sagedamini sattuvaid eksikülalisi. Lisaks röövlindude määramiseks vajalikule infole saab raamatust teavet ka liikide esinemise kohta Eestis, arvukuse ja selle muutuste, pesitsemise ning rände kohta.  Raamatut illustreerivad rohked kvaliteetsed fotod tuntud ja tunnustatud loodusfotograafidelt nagu Remo Savisaar, Arne Ader jt.

 

Autorist: Tarvo Valker leidis oma tõelise kutsumuse juba varases koolipõlves. Tänaseks on see Läänemaa mees mööda linnuradasid käinud üle kahekümne aasta. Kogunenud teadmisi on Tarvo vahendanud loendamatute linnuretkede, loodusõhtute ja elamuslugude kaudu. Oma neljandas autoriraamatus keskendub ta meie röövlindude tutvustamisele.

 

Kohtumiseni Haapsalu Kaubamaja Apollos!