Buddha ja mässaja

Salajane vaimukunst tööl edu saavutamiseks
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes
Kas olete kunagi mõelnud, miks mõned inimesed on tööl teistest edukamad?
Nad genereerivad ideid lennult ja tõmbavad justkui magnetiga ligi vajalikke inimesi. Nad ilmutavad töös tähelepanuväärset keskendumist ja loovust, teostades projekte, naeratus näol. Nad teenivad välja kõrgema palga ja edutamise. Kui nad äri ajavad, võidavad kõik.
Ja üks tähelepandavamaid eeliseid, mis neil näib olevat, on lihtsalt õnn.
Näib, et universum töötab nende kasuks.
See raamat õpetab, kuidas ka ise selliseks inimeseks saada. Menuraamatu „Erakordse elu kood“ autori Vishen Lakhiani uus raamat kõneleb vaimse õpetaja Buddha ja muutuste arhetüübi Mässaja kaksikjõudude äratamisest eneses. Koos muudavad nad oluliselt inimese eluviisi.

Vishen Lakhiani on Mindvalley asutaja ja tegevjuht. Mindvalley on sidus õppeplatvorm, mis ühendab meedia, filmitegemise, tehnoloogia ja reaalmaailma sündmused, et ehitada üles eriline hariduskeskkond, kus õpib enam kui kaks miljonit inimest. Vishen on kirjutanud New York Timesi menuki “The Code of the Extraordinary Mind”, mida on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde (eesti keeles “Erakordse elu kood”, Tammerraamat 2017). Praegu tegeleb Vishen Mindvalley ülemaailmse laiendamisega, et viia selle õpetajad, tehnoloogia ja programmid mõne järgmise aasta jooksul sajasse riiklikku õppesüsteemi ning igasse Fortune 500 loendisse kuuluvasse ettevõttesse.
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes