Chipolo One Spot

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
28,45 €
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes
Kas muretsete sageli, et võtmed libisevad taskust välja, kui olete liikvel? Kas teadmine, kus teie pagas asub, muudaks teie reisikogemuse palju meeldivamaks? Kas teie laps on kunagi oma lemmikmänguasja kaotanud? Chipolo ONE Spotiga teate alati, kus teie isiklikud esemed asuvad.
Chipolo ONE Spot aitab teil leida oma isiklikke esemeid, näiteks võtmeid, seljakotti, pagasit või isegi lapse mänguasja Apple´i Find My võrgu kaudu, mis koosneb sadadest miljonitest Apple´i seadmetest.
Lisage oma Chipolo ONE Spot mõne lihtsa sammuga oma iPhone´i või iPadi Apple Find My rakendusse. Pärast seadistamist kasutage Find My rakendust, et näha oma eset kaardil, tekitada heli, kui see on läheduses, või lülitada sisse Lost Mode, et saada teavitus selle leidmisest. Find My võrk on krüpteeritud ja anonüümne, seega pole asukohateave teistele kättesaadav, sealhulgas Apple´ile ega Chipolole.
Chipolo ONE Spot on eriväljaanne, mis ühildub eranditult Apple´i Find My rakendusega. Sellel on 120 dB vali helin, aastane vahetatav aku ja see on veekindel (IPX5).

• KINNITA Chipolo One Spot oma võtmete, pagasi või isegi lapse mänguasja külge. See sobib otse võtmehoidjate külge, lisavarustust pole vaja.

• TEKITA HELI, et leida läheduses olevaid esemeid (kuni 60 m). Väga valju heli (kuni 120 dB) abil leiate need kiiresti, isegi kui nad on mattunud riidehunniku alla või kadunud diivani alla.

• LEIDKE oma esemed kaardil, ulatusliku Apple Find My võrgu abil.

• LOST MODE´i saab sisse lülitada, kui teie ese peaks kaduma ja Find My võrgu kaudu teavitatakse teid selle leidmisest.

SUURUS: 37,9 mm x 6,4 mm

TEKITA HELI KUI LÄHEDUSES: 60 m

LEIA ESEMEID: Apple´i Find My võrgus

VEEKINDEL: IPX5 klass

VAHETATAV PATAREI: CR 2032. Kestab kuni 1 aasta.

ÜHILDUVUS:Sidumiseks on vaja iPhone´i või iPadi. Apple´i Find My rakenduse kasutamisel Chipolo ONE Spoti leidmiseks on soovitatav uusim iOS, iPadOS või macOS tarkvara.
Tarne 7 tööpäeva
28,45 €
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes