Detsembris ootame kõiki lapsi Tallinna Solarise, Tartu Lõunakeskuse, Viljandi Uku keskuse ja Pärnu Kaubamajaka Apollosse! Lasteklubis loeme raamatut, meisterdame, mängime ja kohtume põnevate külalistega. 

Detsembri Lasteklubide ajakava:

7.12 kell 11.00 Solarise Apollo
7.12. kell 13.00 Viljandi Apollo
7.12 kell 13.00 Tartu Lõunakeskuse Apollo
8.12 kell 13.00 Pärnu Kaubamajaka Apollo

Laupäeval, 7.12 kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo Lasteklubisse. Loeme Mauri Kunnase armastatud
lasteraamatut „Jõuluvana“ning lastel tasub olla tähelepanelik, sest pärast toimub raamatuteemaline viktoriin, mille auhinnaks on seesama vahva raamat. Lisaks anname kahele tublile lapsele auhinnaks DVD "Politseiauto Pelle tegutseb jälle" ja DVD "Muumide maailm I. osa"

Raamatust: Jõuluaeg on Jõulumaal kibekiire aeg. Päkapikud on kõik usinasti oma ülesannetega ametis: kes avab kirju, kes meisterdab pasunaid, kes värvib puust mänguasju, kes teeb süüa, kes pakib kingitusi, kes hoolitseb põhjapõtrade eest ja kes käib laste akende taga kuulamas – tööd jätkub nii väikestele kui suurtele. See raamat räägibki lastele sellest, milline sagimine käib Jõulumaal.

Seekord saab lastel väga lõbus olema, sest mängime palju erinevaid mänge ja kõige tublimatele on auhinnaks lauamäng.

Et iga jõulupuu saaks kauniks, meisterdame rebimistehnikas jõulukuule. Jõulumunad, mida kaunistama hakkame on koha peal olemas.

Külla lubas tulla ka Haribo karu, kes hoolitseb selle eest, iga laps saaks kommi.

Tartu ja Pärnu Lasteklubis loeme raamatut "Et head haldjad sind hoiaksid" ning meisterdame kauneid jõuluehteid. Tublimatele on auhinnad.

Viljandi Lasteklubis loeme jõulujutte ja meisterdame jõulukanistusi. Tublimatele on samuti auhinnad!

Astu kampa!


Tutvuge ka muu lastekirjanduse valikuga Apollo e-poes.