E-luger PocketBook Era 64GB (must/vask)

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
279,00 €
-5%
Tavahind: 294,00 €
Saadavus kauplustes
Tutvuge e-lugemise uue ajastuga…
Kombinatsioon uusimast E Ink Carta 1200 ekraanist, sisseehitatud kõlarist ja IPX8 veekaitsest.

Täiuslikkus igas detailis

Ekraan
Uusim 7-tolline E Ink Carta™ 1200 ekraan suurendab pildi kontrastsust 15% ja parandab puuteekraani reaktsiooniaega 20% võrra.

Külgmised juhtnupud
Külgmised juhtnupud pakuvad lugemismugavust, samas kui G-sensor muudab seadme võrdselt mugavaks nii parema- kui ka vasakukäeliste jaoks.

Disain
PocketBook Era paistab silma kombinatsiooniga ülimoodsast disainist ja ergonoomilisest kujust, mis loob lugemisvidinatele uue erilise esteetika.

Sisseehitatud kõlar ja Bluetooth
Kuulake audioraamatuid e-lugeri sisseehitatud kõlari kaudu või ühendage Bluetoothi kaudu juhtmevabad kõrvaklapid ja muud seadmed.

Kõnesüntees (Text-to-Speech)
Tänu sellele funktsioonile saab PocketBook Era ette lugeda mis tahes tekstifaili, muutes selle audioraamatuks. Konesüntees (Text-to-Speech) toetab kuni 26 keelt.

Vee- ja kriimustuskaitse
IPX8 veekaitsestandard ja ekraani täiustatud kaitse kriimustuste eest tagavad kasutajatele suurema kindlustunde ja parema lugemismugavuse.

SMARTlight
Tehnoloogia võimaldab reguleerida ekraani heledust ja värvitemperatuuri, et saaksite igal ajal silmasõbralikku lugemist nautida.

Vormingud
E-luger toetab 23 vormingut, sealhulgas 17 raamatu-, 2 koomiksi- ja 2 graafilist vormingut.

PocketBook Reader – lugemisvabadus mistahes seadmes
Rakendus PocketBook Reader laseb tasuta mugavalt lugeda ja kuulata Androidi ja iOS-i seadmetes. Lugeda saab nii võrguühendusega kui ka selleta ja laskmata end reklaamidel segada. Sünkrooni raamatukogu eri seadmetes ja naudi!

Mis tahes vormingus raamatud
Rakendus toetab kõiki levinumaid e-raamatu vorminguid! Loetavad on PDF (Adobe DRM), EPUB (Adobe DRM), DjVu, FB2, FB2.zip, MOBI, DOCX, RTF, TXT, CHM, HTML (basic), CBZ, CBR ja CBT.

Hästitoimiv raamatukogu
PocketBook Reader annab juurdepääsu võrgukaustadele (OPDS) ja toetab Adobe DRM-i. Suudab kiiresti avada ka suuri e-raamatu faile, mis säästab aega.

Kerge ligipääs ja märkuste haldamine
Tõsta tekst esile või kirjuta kommentaare, tee sõrmega märkmeid ja lisa järjehoidjaid. Märkmeid saab vähese vaevaga eksportida ja importida eraldi faili või saata e-kirja teel.

Isiklikud sätted
Ohtralt funktsioone ja kasutajasõbralik liides võimaldavad määrata isikliku seadistuse. Saad kohandada tähe- ja lehesuurust, teksti- ja taustavärvi, lehe veergusid ja muudki!

Kuula ja tõlgi
Rakendus toetab MP3- ja M4B-vormingus audioraamatuid ning sellel on Text-to-Speech-funktsioon. Liidetud sõnastike abil saad rakenduses lugeda ka võõrkeelseid e-raamatuid.

Pilvelugemine
PocketBook Cloud sünkroonib Androidi ja iOS-i seadmete ning E Inki e-lugerite raamatukogud ja sätted. Tasuta turvaline e-raamatute hoidla. Google Booksist ostetud e-raamatud saad sünkroonida ühe klõpsuga.

Tehnilised andmed

Ekraani diagonaal 7 "
Ekraani resolutsioon 1264x1680
Ekraani tehnoloogia E Ink Carta™ 1200
Sisemälu 64 GB
Liidesed: Bluetooth, USB-C, WiFi
Aku tööaeg kuni 720 h ja mahtuvus 1700 mAh
Aku tehnoloogia Li-Po
Sisseehitatud kõlar
Komplektis:
E-luger, C-tüüpi USB-juhe, C-tüüpi USB-heliadapter, kiirjuhend
Kaitseaste - IPX8
Formaatide tugi:audio AAC, M4B, MP3, OGG
loetavate formaatide tugi:
ACSM, CBR, CBZ, PDF, TXT, DOC, EPUB, DJVU, HTML, FB2, CHM, MOBI, RTF, EPUB DRM, PDF DRM, PRC (MOBI), HTM, DOCX, FB2.ZIP
pildiformaatide tugi: BMP, JPEG, PNG, TIFF
Tarne 7 tööpäeva
279,00 €
-5%
Tavahind: 294,00 €
Saadavus kauplustes