E-luger PocketBook Touch Lux 5 8GB (punane)

5 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
134,99 €
-6%
Tavahind: 143,00 €
Saadavus kauplustes
PocketBook Touch Lux 5 – uute supervõimetega ja eestikeelse menüüga ajale vastupidav hitt!

Tänu e-lugeri 6-tollisele E Ink Carta™ HD ekraanile, nutikale SMARTlight funktsioonile ja ainult 155 g-le kaalule on PocketBook Touch Lux 5 suurepäraseks valikuks neile, kes eelistavad veeta iga vaba hetke mugavalt ja turvaliselt lugedes.

Nutikas SMARTlight

SMARTlight-tehnoloogia tagab maksimaalse lugemismugavuse igas valguses, kohandades automaatselt ekraani heledust ja värvitemperatuuri. Lisaks automaatrežiimile saab kasutaja seadistada esivalguse heledust ja värvitemperatuuri ka käsitsi. Samuti saab selliste seadistuste mallid salvestada kiireks valimiseks ja kasutamiseks tulevikus. Ekraani heledust ja värvitemperatuuri saab lugemist segamata reguleerida, lihtsalt ekraanil oma sõrme liigutades.

Silmasõbralik ekraan

PocketBook Touch Lux 5 on varustatud 6-tollise multisensorilise HD-ekraaniga E Ink Carta™, mille peamiseks eeliseks on laitmatu töökindlus ja ohutus. Tänu sellele tehnoloogiale on ekraani optilised omadused peaaegu identsed tavalise paberilehega, nii et kasutaja saab tundide kaupa lugeda, nägemist kahjustamata ja keskendumisvõimet kaotamata. Lisaks ei pimesta E Ink ekraan isegi eredaima päikese käes, võimaldades mugavat lugemist ka õues – rannas, pargis või lihtsalt rõdul.

Äärmiselt kerge ja hämmastavalt stiilne

Jätkates prominentse Touch Lux tootesarja parimaid traditsioone, on uuele mudelile pärandatud muljetavaldav disain, mida tähistas 2019. aastal saadud auhind Red Dot Award. Sobib iga stiiliga: igapäevasest ametlikuni. Seade paistab silma mitte ainult disaini, vaid ka stiilsete värvide poolest: klassikaline Ink Black ja atraktiivne Ruby Red. Uus e-luger on uskumatult kerge ja ergonoomiline, kaaludes vaid 155 g.

Võimas protsessor, 19 vormingut ja tohutult ruumi paljudele raamatutele

Tänu uuele kahetuumalisele protsessorile on PocketBook Touch Lux 5 kasutamine veelgi mugavam: rakendused ja raamatud avanevad kiiremini ning lehti saab keerata veelgi sujuvamalt. E-lugeri sisemälu on 8 GB. Lisaks toetab PocketBook Touch Lux 5 kuni 32 GB mälukaarte. Nii saate kogu oma elektroonilise raamatukogu jaoks muljetavaldavalt suure salvestusruumi. PocketBook e-lugerid paistavad traditsiooniliselt silma erinevate vormingute toetamisega ja PocketBook Touch Lux 5 pole siin erand. Mudel toetab 19 raamatu- ja 4 graafilist vormingut, nii et võite unustada failide teisendamise peale tarbetult raisatud aja.

Rohkem kui kuu aega aktiivset lugemist vaid ühe aku-laadimisega

E Ink tehnoloogia muudab e-lugeri äärmiselt energiasäästlikuks. PocketBook Touch Lux 5 võib lihtsalt pidada aktiivse igapäevase lugemise korral vastu kauem kui kuu, ilma et seda tuleks laadida. Seadmel on katteandur, mis säästab aku toidet märkimisväärselt: e-luger läheb pärast kaane sulgemist automaatselt puhkeolekusse.

Tehnilised andmed:

Eestikeelne menüü (valikus ka teised keeled)
toetab mälukaarte - microSD
ekraani diagonaal - 6 "
ekraani resolutsioon - 1024×758
sisemälu - 8 GB
aku - 1500 mAh (tööaeg kuni 1 kuu)
Wifi
Micro-USB
värvus - punane
Garantii 2 aastat
Tarne 7 tööpäeva
134,99 €
-6%
Tavahind: 143,00 €
Saadavus kauplustes