Kõikide nende vahel, kes ostsid Apollost ajavahemikul 19.-31. juuli Grete raamatu #Grete_smuutid, tegid endast koos sellega pilti ning postitasid pildi Instagrami koos hashtag'iga #Grete_smuutid ning #lemmiksmuuti nimetus Grete raamatust (nt. #Pinakaleada; #Takeashot; #Fantastilinenelik jne.), osalesid loosis, mille peavõiduks oli elamusterohke kinokülastuse koos Grete Kleiniga! 

 

Õnnelikuks võitjaks osutus: Andrea Abel

 

Palju õnne!


Võitjaga võetakse ühendust ja antakse teada, kuidas ta oma auhinna kätte saab.

Kampaania reeglid:

1. Kampaania toimumise aeg 19.07 - 31.07.2016.
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
3. Kampaanias loositakse välja eksklusiivne kohtumine Grete Kleiniga. Võitja saab: Grete Kleini pühendusega raamatu #Grete_smuutid ning võimaluse külastada koos Grete Kleiniga Apollo Kino ning mahla– ja kohvibaari Blender.
4. Kampaania auhinna loosis osalemiseks tuleb osta Apollo kauplusest või e-poest kampaania perioodil 19.07.-31.07 Grete Kleini smuutiraamatud   #Grete_smuutid ning olema Apollo Klubi liige või hakkama Apollo Klubi liikmeks enne ostu sooritamist. Liituda saab ka Apollo kodulehel http://www.apollo.ee/apolloklubi/
5. Kampaania auhinna saab kätte, kokkuleppel Apollo turundusega.
6. Kampaania auhinna võitja kuulutatakse välja 1. augustil 2016 Apollo kodulehel www.apollo.ee, Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ ja Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee