Jänku-Jussi helindatud numbriraamat

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
19,90 €
Regular price: 20,95 €
Availability in stores
HELINDATUD RAAMAT ON MÄNGIMISEKS DIGITAALSE JUTUPLIIATSIGA!

Helindatud numbriraamat on nüüd targa jutupliiatsiga „loetav“. Raamatule on lisatud helitekst, mis on metoodiliselt läbimõeldud ning annab raamatutele interaktiivse mõõtme. Uue kuue saanud raamatud haaravad kaasa erinevas vanuses lapsi. Laiemaks sihtgrupikson eelkooli-eas lapsed (3 – 7), kuid julgustame ka esimese klassi klassiõpetajaid helindatud raamatuid tundides kasutama. Raamatud on hea tugi lapsevanematele kodusel õppimisel ja õpitu kordamisel.

Lisaväärtust annavad mõnusad hea rütmiga luuletused, laulud ja arendavad õppimisevõimalused.

Helindatud raamat soodustab nii kõne arengut (eelkõige kõne mõistmise ja sõnavara rikastamise osas), kuid tekitab ka suuremat huvi raamatutesse sukelduda. Lõbusa õppematerjaliga säilib ja kasvab huvi teadasaamise, õppimise, numbrite ja tähtede maailma vastu!

Jänku-Jussi helitekst on loodud koostöös Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskuse spetsialistidega. Heliteksti loevad: Jänku-Juss- Koit Markus Kotkas; Jänku-Jass- Rasmus Saago; Jänku-tüdruk- Eliisabet Jürimäe; Jänku-ema- Kristiina Metsanurk; Jänku-isa- Martin Metsanurk. Salmid kirjutas Maria Jürimäe.
WARNING! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!
Delivery 7 workdays
19,90 €
Regular price: 20,95 €
Availability in stores