Kaardimäng Mina ja Keskkond

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Sisu: 24 kaarti (85 x 85 mm) paksust papist (1,4 mm).
Vanus: 3-6 aastased lapsed.
Eesmärgid: aidata lastel arendada keskkonnateadlikkust: õpetada loodusvarade ratsionaalse kasutamise ja säästmise põhimõtet; tutvustada prügisortimise ja taaskasutamise viise; õpetada järjestikulise loo jutustamist.
Kirjeldus: saate luua 6 erinevat järjestikulist lugu, iga lugu 4 kaardi põhjal. Laste sõber ja nõuandja rebasepoiss Bonni tegutseb igas loos. Ta tuletab lastele meelde, kuidas tuleks käituda, et säästa loodusvarasid ja vähendada planeedi reostust.
Peamised süžeeliinid:
• Vee kokkuhoid. Tüdrukul, kes vannitab end, palutakse kasutada vett säästlikult. Taimede kastmiseks tehakse ettepanek kasutada kogutud vihmavett.
• Energiasääst. Poiss jääb magama, aga ta äratatakse üles ja palutakse välja lülitada tarbetult töötavad elektriseadmed. Poissi julgustatakse rohkem teavet hankima taastuvenergia tootmise kohta.
• Toidupakendite sortimine. Poiss koristab tuba pärast pidu, nii et te saate aidata tal õigesti sortida erinevate toiduainete pakendeid. Julgustage teda osalema keskkonna koristamises ja rohkem järele uurima taaskasutamise kohta.
• Paberi taaskasutamine. Tüdrukul on toas virnad vanade ajalehtede ja raamatutega, mida ta enam ei loe. Võite soovitada tal jagada raamatuid teistega, koguda vanapaberit ja teha neist mõned ümbertöödeldud tooted.
• Kasutatud riided. Tüdruk kavatseb ära visata oma vanad riided. Selle asemel soovitage tal riided ära anda neile, kes seda tõesti vajavad; või riided alles hoida ja kasutada näputöö jaoks.
• Ökoloogiline transport. Poiss saabub kooli autoga, mis on vana ja halvas seisukorras. Võite soovitada poisile auto asemel jalgratast kasutada; samuti leida rohkem teavet elektriautode kohta.

-Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele.
Product is sold out!