Südameharidus. Tsitaadikogumik

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Raamatust leiab lugeja head mõtted, soovitused ja tähelepanekud, mida on meile jaganud targad Eesti naised. Need sõnad pakuvad mõtlemisainet ja äratundmisrõõmu, puudutavad hinge ja liigutavad südant. Neis räägib elukogemus ja südameheadus.

Tsitaatide autorid on teiste hulgas Doris Kareva, Ave Alavainu, Ira Lember, Aita Kivi, Viivi Luik, Ita Ever, Salme Reek, Elle Kull, Helmi Tohvelman, Lydia Rahula, Ingrid Rüütel, Helle Meri, Anne Veski, Heli Lääts, Kihnu Virve jpt.


“Minuealiste põlvkond pidas koolis salmikuid, kuhu kirjutasime üksteisele aforisme, mõttesalme ja klassikute tsitaate. Mõned mõtteteradeks kristalliseerunud elutõdede tabavad lühikokkuvõtted olid ümberkirjutuste käigus saanud osaks kirjalikust pärimusest, sest nende autor ei olnud teada või polnud enam oluline. Tähtsam oli väärtusi või hoiakuid väljendav mõte, mis puudutas hinge ja südant. /…/ Selles raamatus saavad sõna Eesti tuntud naised, kelle elukogemuste pagasis on teraseid ning tabavaid tähelepanekuid elu, inimeste ja armastuse kohta. Head mõtted väärivad jagamist ja lugemist ning nende üle mõtisklemist. Elutarkusest ammutame hingepidet.” Marju Kõivupuu
Product is sold out!