Tervendav massaaž

Mõnus viis lõdvestumiseks ja virgutamiseks
0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
"Tervendav massaaž" on mitut ala haarav massaaži tegemise juhend, mis toetub samasugusele väele ja tarkusele, millega mitmed muistsed ravimeetodid aitasid parandada tervist ning saavutada meelerahu. Järk-järgult tutvustatakse lugejale tähtsamaid keha ja meelt lõõgastavaid, tervendavaid ja virgutavaid massaaživõtteid nii idast kui läänest.


Avastage enda jaoks kuumõliga ajurveda massaaži, refleksoloogia, aroomteraapia ja kodus tehtava akupressuuri saladused; leidke võimalus vaimu ja meele ergutamiseks energiaravi, visualiseerimise või sensuaalse massaažiga partnerile; kui vajate kiiret energiasüsti või tahate mingis sundolukorras – näiteks rongisõidul – head enesetunnet säilitada, siis lugege peatükkist “Massaaž igaks elujuhtumiks”, kuidas vabastada pingest käed, jalad ja pea ning rahustada meel.


Mitusada fotot aitavad aru saada, mida te ennast või teist inimest masseerides ühel või teisel etapil peate tegema – koos selgitustega on see kõik kokku hingestatud teekond rahu, harmoonia ja hea tervise juurde.
Product is sold out!