Ootame Sind 23. aprillil kell 18.00 Apollo "Mõtteklubisse" Solarise ja Pärnu Keskuse Apollosse. Solarise Keskuse Apollos räägib Raul Rebane, kuidas kasvatada võitjaid ja Pärnu Keskuse Apollos esineb Mercedes Merimaa teemal „Umbrohi, kui supertoiduaine“.

 

Raul Rebane toetub loengus enda raamatule „Võimalik!“, kus ta on kirjutanud loo sellest, kuidas tavalisest külapoisist Gerd Kanterist kasvas ja kasvatati kettaheite olümpiavõitja. Loeng räägib sellest, kuidas näiliselt võimatud asjad võivad siiski võimalikuks osutuda. Seda sõltumata tegevusvaldkonnast.

 

Mercedes Merimaa loeng räägib sellest, et miski looduses ei kasva ega arene energiata, ei taim ega ka inimene mitte. Päikesepaisteline päev paitab meid kõiki. Taim, eriti isetärkavad kevadised „umbrohud“ oma usinuses kasutavad energiat-kevadsoojust ja igat päikesepaiste hetke fotosünteesiks, et toota  toitu meile tarbijaile. Selleks me ju sööme-joome, et energiavarusid taastada ja keharakke pidevalt uuendada, et olla terved ja töövõimelised.

 

Kohtumiseni Apollos!