Juuni parimad tooted Apollos on järgmised:

KUU RAAMAT - "Oma rada otsides. Innustavaid tsitaate"
Elu on täis valikuid. Ei ole õigeid ega valesid, häid ega halbu. Igaüks peab tegema omad.
Siia raamatusse kogutud mõtteterad aitavad sind sellel teel... leidmaks oma rada.

KUU FILM - ”Sherlock Holmes 2”
Taas on kokku saanud võrratu ekraanipaar - Robert Downey Jr. ja Jude Law, kes kehastavad vastavalt maailmakuulsat detektiivi Sherlock Holmesi ja tema kolleegi dr. Watsonit.
Sherlock Holmes on alati olnud toa kõige targem mees... kuni praeguseni. Nüüd tuleb tal rinda pista uue kuritegeliku geeniusega - professor Moriartyga (Jared Harris), kes pole üksnes samavõrd tark kui Holmes ise, vaid lisaks ülimalt õel ja südametu, mis võib talle kuulsa detektiivi ees anda edumaa.

KUU PLAAT –  Adam Lambert ”Tresspassing”
Väga hea ja nauditav popmuusika plaat, mis on igati korralikuks jätkuks mehe esimesele plaadile. Oma ülesehituselt jaguneb see justkui kaheks – esimeses pooles on mõnusalt tempokaid tantsuhitte ja teises mitmeid ilusaid ballaade.


KUU MÄNG (lauamäng) – ”Õuemäng Mõlkky”
Mölkky on täpsus- ja viskamismäng, mis on kiiresti õpitav ja sobib igas vanuses mängusõbrale (alates 3. eluaastast)


KUU MÄNG (elektrooniline mäng) – ”Max Payne 3”
Max Payne 3 on legendaarse mängusarja kolmas osa (esimesed 2 osa on kusjuures soomlaste tehtud). Seekord on mängu tootjaks Rockstars, kes on kuulsaks saanud eelkõige Grand Theft Auto (GTA) sarjaga. Tegemist siis tõelise „action tulistamise“ mänguga, mida toetab väga hästi kirjutatud üksikmäng. Peale selle on olemas ka mitmikmängu võimalus.
Mäng müüs esimese nädalaga 3 miljonit (PS3 & XBOX) eksemplari, mis on vägagi korralik tulemus.