KUU RAAMAT -   Regio Lotte lasteatlas
Lotte atlas on leiutatud spetsiaalselt laste jaoks! Kaartide selge kujutusviis, lastepärased leppemärgid ning illustratsioonid teevad Lotte atlase lugemise väga lihtsaks. Kaardiobjektide valikus on pearõhk sellel, mis lastele kõige huvipakkuvam – teemapargid, seikluspargid, mänguväljakud ja -toad, huvitavad muuseumid, matkarajad jmt. Lisaks on atlases linnaplaanid ning palju üldkaarte – alates Euroopast kuni erinevate riikide kaartideni.

KUU FILM -  Härra Peabody ja Sherman DVD2D+3D blu-ray Combo
Lõbus animaseiklus stuudiolt DreamWorks Animation. Geniaalne leiutaja ja teadlane härra Peabody on juhtumisi koer. Kui tema lapsendatud poiss Sherman ning tolle klassiõde Penny ajarännakul hätta satuvad, peab härra Peabody appi tulema, et päästa nii lapsed kui ka kogu maailma tulevik.
 

KUU PLAAT -  Lana Del Rey "Ultraviolence" Deluxe Edition CD
1. Cruel World
2. Ultraviolence
3. Shades Of Cool
4. Brooklyn Baby
5. West Coast
6. Sad Girl
7. Pretty When You Cry
8. Money Power Glory
9. Fucked My Way Up To The Top
10. Old Money
11. The Other Woman
12. Black Beauty
13. Guns and Roses
14. Florida Kilos

 

KUU LAUAMÄNG - Tark mees taskus

"Kas tead N-tähega algavat lindu? Aga spordiala, sõiduvahendit või kööginõu? Paku esimesena sõna, mis algab nõutud tähega ning vastab teemale. Lase oma tark mees taskust välja, sest iga pakkumine loeb!

 

KUU DIGIMÄNG -  PC Grand Theft Auto Episodes From Liberty CityKUU AJAKIRI -  Muumi
Muumid on Tove Janssoni sulest pärit ülemaailmselt armastatud tegelased seiklevad omanimelises ajakirjas 12 korda aastas. Ajakiri Muumi pakub pere kõige pisematele rohkelt meelelahutust: koomikseid, õhtujutte, nuputamisülesandeid, auhinnamänge ning palju muud lõbusat ning arendavat. Ajakiri viib lapse iga kuu maalilisse Muumiorgu, kus ees ootavad Muumitroll, Muumipapa, Muumimamma, väike My, Sniff, Haisuloom, Piripiiga ja teised head sõbrad. Muumid ja nende lähedased on alati heatahtlikud, lõbusad ja hoolivad – suurepärased eeskujud ja kaaslased igale lapsele!

KUU E-RAAMAT-  Alan Adojaani "On nagu pole"
"Debüütromaanis „On nagu pole“ kirjeldab Alan Adojaan enda uskumatuid ja hullumeelseid seiklusi ning analüüsib oma kummalisi suhteid ja veidraid inimkaraktereid. Nende otsa komistab ta millegipärast pidevalt, trippides ringi lõbu, töö ja armastuse otsinguil. Esimeses osas sööstab autor tundmatusse Brasiilias ning pärast seda, kui ta ühe päevaga miljoni kaotab, lähevad asjad ainult hullemaks. Üks absurdne juhtum ajab teist taga. Alan tutvub vulgaarse džässidiiva, gangsterite ja pärakupostiljoniga, korraldab Rios tänavaröövi, peab lahinguid Cabo Frio ahvidega, kohtab eestlasi, külastab erinevaid patuurkaid ja riskib eluga. Sellele järgneb veidi rahulikum periood Hollandis, kuhu autor läheb oma kriisi seljatamiseks ülikooli õppima.