29. novembril kell 18.00 ootame kõiki mängusõpru Solarise Apollosse, kus toimub kauni kaardimängu "Sinine Käoking" esitlus!

"Sinine Käoking" on kaardimäng, mille pakis on 20 paari taimepiltidega kaarti ja üks  paaritu kaart- käoking. Mängu mängitakse Musta Notsu reeglite järgi, kus võidab kõige rohkem taimepaare kogunud mängija ning kaotab see, kellele jäi kätte käoking.

Kaardimängus on 41 kaarti ja inforaamat, kus mänguõpetus ja lühidalt illustratsioonide seletused ning vastused küsimustele millal peaks taime korjama, mida täpselt korjata, miks, ehk mida ta sisaldab, ning milleks ta inimesele hea on?

Mängu autorid on Ain Raal (idee, sisu teaduspõhisus), Maarja Lillemäe (idee, teostus). Illustratsioonides on kasutatud Franz Eugen Köhleri kauneid taimejoonistusi.

Mängust leiavad rõõmu erinevas vanuses mängijad. Päris pisikesed saavad otsida kaardipaare, veidi vanematele on juba eakohane Musta Notsu reeglistik. Vanematel ja vanavanematel on võimalus läbi taimede ravitoimeid kujutavate illustratsioonide lahtiseletamise ehk  endalgi ununenud teadmisi värskendada.

Tule mängima!