16. oktoobril Solarise Apollos toimuma pidanud esitlus jääb ära autori haigestumise tõttu! Vabandame!

(Aja)kirjanik ja koolitaja Katrin Aedma avaliku esinemise sarja raamatute tutvustus ja minikoolitus toimub 18. oktoobril kell 18.00 Tartu Kaubamaja Apollos!Oodatud on kõik, kes sooviks saada suurepäraseks esinejaks ja need, kes juba on suurepärased ja tahaks veel paremini esineda. Katrin Aedma räägib sellest, kuidas saada üle esinemishirmust, kuidas esinemist teadlikult õppida ja harjutada ja ka sellest, miks me ise ei ole adekvaatsed enese esinemisoskusi hindama.

Katrin Aedma esineb juba ligi 20 aastat siin ja sealpool piiri. Lisaks paljudele artiklitele on ta kirjutanud õpperaamatuid nii teeninduse-, koolitamise-, kui ka meilietiketi ja reisimise teemadel. Tema raamatutesari: "Mina ja Mehed" teemal naiste ja meeste psühholoogia, on tekitanud parajaid laineid raamatuturul olles julgelt uuenduslikud.

Raamatute sarjas: „Avalik esinemine“ pakub kogenud praktik Katrin Aedma lugejale valiku parimaid praktilisi näpunäiteid erinevatel esinemist puudutavatel teemadel. Et raamatud oleksid kiiresti loetavad ja lihtsasti mõistetavad, on tekst liigendatud, lisatud joonised ja kasutatud võimalikult lihtsat eesti keelt.

Müügil on autori kolm avaliku esinemise sarja raamatut:

"Avalik esinemine. Kuidas osalejaid kaasata? Igav loeng, koosolek või muu üritus kaasamise abil atraktiivseks ja interaktiivseks!"

Avalik esinemine. Lugude jõud ja kasutamine. Soovitusi esinejale, kuidas kasutada lugusid – isiklikke lugusid, mõistulugusid, müüte, naljalugusid, luuletusi ja metafoore sõnumi väestamiseks.

"Avalik esinemine hirmuhigita" – nipid ja trikid esinemise nautimiseks ja hirmu ületamiseks.