Märtsi parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  "Talikülv"
Talikülv on erakordselt lihtne taimede ettekasvatamise meetod, mis võimaldab kevade järele õhkavatel rohenäppudel alustada aiandushooaega juba talvel. See ei nõua suuri investeeringuid, päikesepaisteliste aknalaudade või kasvuhoone olemasolu ega ka spetsiaalsete valguslaudade muretsemist ja põhineb suures osas materjalide taaskasutusel. Lisaks on talikülvi suureks eeliseks see, et külvatud seemned ei lange lindude ega näriliste roaks ning tärganud seemikud on vastupidavad ja külmakartmatud.

KUU FILM -  „007 Skyfall“

Ian Flemingi loodud tippagent James Bondi järjelt 23. seikluses, pealkirjaga “007 Skyfall”, kehastab nimikangelast taaskord Daniel Craig. Kui M-i (Judi Dench) tuleb vaenama minevik, pannakse proovile Bondi lojaalsus. MI6 satub rünnaku alla - agent 007 peab ohu allika leidma ning hävitama, olgu lõiv selle eest kuitahes isiklikku laadi.

KUU PLAAT -  Hurts - "Exile"
Ansambel Hurts, kes on kahel korral ka Eestis kontserdi andnud, sai valmis uue albumiga. Järjekorras bändi teine plaat „Exile“ on 2010. aastal ilmunud debüütalbumi «Happiness» järeltulija. Briti popduo Hurtsi esimene singel «Miracle» on kujunenud juba tõeliseks hitiks.

KUU LAUAMÄNG -  „Kui kass on kodust ära“
Kui kass on kodust ära, hakkab hiiretel pidu! Nad ronivad lauale ja selle alla ning mängivad toidunõudega! Mängijad asuvad kordamööda nõuandja rolli. Nõuandja ütleb, millist hiirt otsitakse: kõigepealt värvi, siis eseme ja lõpuks vajadusel koha, kus hiir istub. Ülejäänud mängijad kuulavad teda tähelepanelikult. Mängija, kes pöörab ümber täpselt kirjeldusele vastava kaardi, saab kaardi endale. Samas tuleb olla tähelepanelik, sest kass võib ootamatult välja ilmuda! Võidab mängija, kes kogub esimesena kokku 5 kaarti.

KUU DIGIMÄNG - „PC Crysis 3“
Mängu tegevus toimub 2047 aastal New Yorgis, kus mängu peategelasel Prohvetil on käsil järjekordne kättemaksumissioon. Eelmistest osadest tuntud Cell Corporation üritab endiselt kogu maailma üle võtta – sinu ülesandeks on sellele lõpp teha. Crysis 3 on uskumatult ilusa graafikaga tulistamismäng, mis pakub nii kaasahaaravat üksikmängu kui ka suurepärast mitmikmängu elamust.