Neljapäeval, 12. juunil kell 17.00 ootame kõiki Solarise Keskuse Apollosse, kus toimub Hedvig Everti debüütraamatu "Õnnekunstnik" esitlus. Raamatu sünniloost ja õnnelikkusest vestleb autoriga Helena Väljaste, soovijatele jagatakse ka autogramme.

 

Oma raamatut tutvustab autor nii: „Selle raamatu peamiseks eesmärgiks olen valinud keerulisi teaduslikke määratlusi vältides ja oma isiklikule kogemusele ning lugemusele toetudes koondada ühtekokku lihtsalt ja selgelt põhitõed ja praktikad, mis võimaldaksid inimestel saavutada suuremat rahulolu- ja õnneseisundit ning õppida seda kogema püsivalt.

Need, kes käesolevat raamatut põhjalikult, siiralt ja avatud meelega loevad, leiavad siit suure hulga pintsleid ja värve, et juba ise, õnnekunstnikuna, hakata looma päris oma, armastusevärvides elulõuendit. Kes tunneb soovi koos maalima asuda, et oleks julgem alustada, see leiab raamatu lõpust tema jaoks mõeldud üleskutse.

Õnnelikkus ehk armastuses elamine on väga isiklik sisemine seisund, mille olemust sõnadega päris täpselt väljendada ei saagi. Iseendast õnnetunnet välja kiirates on kõik inimesed võimelised muutma elu Maal harmoonilisemaks."

Hedvig Evert