S.K Tremayne "Külmakaksikud" on raamat, mis on peale ilmumist, jõudnud enamikes riikides koheselt TOP 10 hulka (USA, UK, Saksamaa, Holland, Norra, Rootsi). Üks Sarah’ identsetest kaksiktütardest hukkub õnnetuses – kuid kas ta saab olla päris kindel selles, kumb neist? Kas see oli ikka Lydia nagu kõik algselt arvasid? Raamatu tegevus rullub lahti väikesel, külmal ja kõledal Šoti saarel,  kus Angus ja Sarah Moorcraft loodavad oma kildudeks varisenud elu uuesti alustada ning mõista, mis tol saatuslikul päeval siis ikkagi juhtus?

Kui ka Sina tahaksid teada saada vastust sellele küsimusele, siis telli raamat Apollo e-poest või kiirusta kauplusesse ning soeta omale see külmavärinaid tekitav haarav põnevik.

Kõikide nende Apollo Klubi liikmete vahel, kes ostavad juuni kuu jooksul raamatu „Külmakaksikud“ loositakse juuli alguses kolm ühe populaarseima Rootsi naiskrimiautori Viveca Steni raamatut „Vaga vesi“.

Kui Sa ei ole veel Apollo Klubi liige, siis pole hullu! Liikmeks saab kiirelt ja lihtsalt registreeruda Apollo kaupluses kohapeal või siin: http://www.apollo.ee/klubi/

Loe „Külmakaksikute“ kohta lähemalt siit: http://www.apollo.ee/kulmakaksikud.html

Kohtumiseni Apollos!