Imeline aeg

Ajelehelood aastaist 1988-1994
4 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Raamatu autor Valve Raudnask: „Ajakirjanik ei saa aega valida, küll mõjutab aeg tema tööd. Ma poleks unes ega ilmsi julgenud unistada, et saatus annab mulle ajakirjanikuna aja, kus vabadust piirab vaid su enese võimekus. Laulva revolutsiooni ja Eesti Vabariigi taastamise aastad olid imelised. Olime naiivsuse piirini lootusi täis. Tegingi käesolevasse raamatusse sellest ajast (1988–1994) valiku ajalehes Rahva Hääl ilmunud lugudest. Need peaksid meelde tuletama, et kui tollaste juhtide lennukusest on palju räägitud ja kirjutatud, siis rahva tubliduse ja vastupidamise kohta on hoopis vähem sooje sõnu leitud.“

Ajakirjanik Valve Raudnask (sündinud 10. detsembril 1936) lõpetas 1961. aastal Tartu Riikliku Ülikooli eesti filoloogia žurnalistika erialal. Ta on töötanud ajalehtedes Noorte Hääl, Rahva Hääl ja Eesti Sõnumid. Aastatel 1995–1999 oli ta riigikogu liige.
Varem on Valve Raudnaskil ilmunud raamatud „Aja tõrvasel katusel“, „Inimesed ja ilmaelu“, „Kõik, mis on juhtunud“, „Juunilumi“, „Kuno Plaan ja Viru kringel“.
Toode on läbimüüdud!