Isiklik energiakaitse naistele

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
10,40 €
Tavahind: 10,95 €
Saadavus kauplustes
Käesolev „Isikliku energiakaitse“ sarja kuuluv teejuht on kirjutatud just naistele mõeldes.

Tasakaalu säilitamine igapäevaelus ja suhetes on pidev protsess. Selles käsiraamatus välja toodud energiatööriistu ja -soovitusi kasutades õpid oma energiat ja iseennast hästi kaitsma.

Kõigil täiskasvanutel tuleb vahetevahel ette raskusi töö juures, vaidlusi naabri või pereliikmega jms. Kindlasti püüavad vanemad säilitada rahu, kui nende lapsed üleannetuks muutuvad.

Siit raamatust saad teada, kuidas olukordi energeetiliselt lahendada, mil viisil toime tulla energiavampiirluse ja muu taolisega. Saad ka aimu, mis teatud olukordades tegelikult toimub ja millised on probleemide võimalikud tekkepõhjused, et suudaksid edaspidi sind nõrgestavaid juhtumeid vältida ja paremini oma energia eest hoolt kanda.

Siin esitatud informatsioon energiatest võib paljudele olla üsna uudne, kuid naised on olemuselt intuitiivsed ja loomupäraselt valmis holistiliselt mõtlema. Ole valmis raamatus kirjeldatud isikliku energiakaitse võtteid ka praktiseerima, et näha, kas need muudavad sinu elu, nii nagu on varasemalt muutnud paljude teiste elusid...

Tere tulemast uude ja paremasse maailma, kus ainult sina ise otsustad, kuidas oma isiklikku energiat kasutada!

--------------------------

„Isikliku energiakaitse“ sarjas on veel ilmumas:
„Isiklik energiakaitse meestele“
„Isiklik energiakaitse noortele“
„Isiklik energiakaitse armastaja-paaridele“

Tarne 1-3 tööpäeva
10,40 €
Tavahind: 10,95 €
Saadavus kauplustes