Südamega kirjutatud raamat on lapse jaoks rõõmu- ja teadmiste allikas. Just seetõttu abistab ka Apollo Itella SmartPOST-il koguda 8. augustist kuni 28. augustini kasuperede lastele avastamisrõõmu pakkuvat kirjandust. Raamatud jõuavad vanemliku hoolitsuseta jäänud ja kasuperes kasvavate lasteni üle Eestimaa, tänu MTÜ Igale Lapsele Pere kaudu. Heategevuskampaania patrooniks on armastatud lastekirjanik Leelo Tungal.


“Eestis on palju lapsi, kes on jäänud ilma vanemlikust hoolitsusest. Ja palju on tublisid perekondi, kes võtavad need lapsed endale kasvatada. Heategevuskampaania kaudu saame selliseid peresid lugemisvara annetamisega veidi tunnustada ja toetada,” ütles kampaania patroon lastekirjanik Leelo Tungal.


 Kui ka Sinul on kodus mõni sobiv raamat riiulile seisma jäänud, siis Eestis on palju lapsi, kes sooviks nende kaante vahele piiluda. Lapsed on tänulikud nii uute kui ka hästi hoitud vanemate seiklus-, muinasjutu-, pildi-, luule-, õppe- või mistahes teiste eesti- ja venekeelsete raamatute üle. Paki saatmiseks Itella SmartPOSTiga tuleks raamatud pakendada ning pakile peale kirjutada märksõna “Uuele ringile!”. Paki suurus ei tohiks ületada pakiautomaadi suurima kapi mõõtmeid (60 x 36 x 60 cm). Vaata Itella SmartPOSTi pakiautomaatide asukohti SIIT. 

Saadetise sisestamiseks tuleb pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil valida “Heategevus” ning järgida ekraanile ilmuvaid juhiseid. Heategevusliku paki saatmine maksab sõltumata kapi suurusest 1€ – kogunenud tulu jõuab raamatute kujul MTÜ Igale Lapsele Pere vahendusel samuti lasteni. Pakiautomaadi kappide mõõtmetest suuremad pakid võib toimetada otse MTÜ Aarete Laegas sorteerimiskeskusesse, mille kontaktid leiab SIIT.


Lugemine teeb head, jagamine teeb head! Viime vanad ja uued raamatud kasuperedeni üle Eesti! Anna ka Sina oma panus!