Neljapäeval, 3. juulil kell 16.00 ootame kõiki Solarise Keskuse Apollosse, kus toimub Ivo Parbuse koguperepõneviku "Muhvi ja Kurri seiklusrikas maailmareis" esitlus. NB! Esitluse päeval on raamat Solarise Keskuse Apollos -10% tavahinnast soodsam!

 

Kohal raamatukangelased koer Muhvi ja kass Kurri. Kuulame katkendeid raamatust, vaatame suurelt ekraanilt naljakaid pilte, sööme kommi ja luristame kõrrejooki. Saab nalja, on põnevust ja üllatusi. Oodatud on seiklustest lugupidavad lapsed ja täiskasvanud, kellel on õnnestunud säilitada endas lapsemeel. Kõige parem, tulge terve perega!

 

Raamatust lähemalt: Muhvi ja Kurri elavad päris tavalist koera- ja kassielu, kuni juhus nad kodust kaugele laia ilma paiskab. Seiklusi täis teekonnal kohtavad rändurid nii häid kui kurje inimesi, sõbralikke ja abivalmis, aga ka salakavalaid ja lausa ohtlikke loomi. Ent tublidele eestimaalastele omaselt ei löö koer ja kass ka kõige väljapääsmatumates olukordades põnnama, vaid astuvad õigluse nimel julgelt võitlusesse. Pariisis nurjavad nad koos tsirkusepapagoi Aaraga kuulsa maali Mona Lisa varguse. Ameerikasse sattudes päästavad tublid semud röövlinägude küüsist presidendi tütre. Mereväe allveelaevas seilavad karvased sangarid vanale heale Inglismaale, tabades Londonis detektiivkoer Sherlock Auhi osaval kaasabil kuninganna juveele himustava kurjamite kamba. Peale uskumatuid läbielamisi jõuavad Muhvi ja Kurri tagasi kallile kodusele Eestimaale.

 

Kohtumiseni!