Jaanuaris ootame kõiki lapsi Tallinna Solarise, Tartu Lõunakeskuse, Viljandi Uku keskuse ja Pärnu Kaubamajaka Apollosse! Lasteklubis loeme raamatut, meisterdame, mängime ja kohtume põnevate külalistega. 

Jaanuari Lasteklubide ajakava:

11.01 kell 11.00 Solarise Apollo
11.01 kell 13.00 Viljandi Apollo
11.01 kell 13.00 Pärnu Kaubamajaka Apollo
12.01 kell 13.00 Tartu Lõunakeskuse Apollo

Laupäeval, 11.01 kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo Lasteklubisse. Külla tuleb Heino Seljamaa kohverteater, etendusega Okasroosike.

Loeme teistmoodi
lasteraamatut „Printsid poisid“ ning lastel tasub olla tähelepanelik, sest pärast toimub raamatuteemaline viktoriin, mille auhinnaks on seesama vahva raamat. Lisaks meisterdame ning mängime. Tublimatele auhinnaks DVD "Turbo" ja DVD "Rio". Maiustusi jagab Haribo karu!

Viljandi, Pärnu ja Tartu Lasteklubis loeme samuti lasteraamatut „Printsid poisid“, meisterdame printsi või printsessi krooni ja mängime lauamänge. 

Tublimatele lastele on Lasteklubis auhinnaks DVD "Turbo", DVD "Tuhkatriinu", DVD "Robotid" ja DVD "Väike merineitsi 2".
 
Raamatust:
Oleks nagu tuttavad muinasjututegelased, aga printsesside asemel on printsid ja tüdrukutest on saanud poisid. Ning kitsetalled on oinatalledeks muutunud. Kuidas need muinaslood  sedasi uues kuues tunduvad? Kas Tuhka-Tiidu on Tuhkatriinu sugulane ja prints naudib herneteral magamist? Kes olid seitsme pöialpoisi emad? Uuri järele ja mõtle kaasa!
Peep Ehasalu on koos poja Pärtliga lastele varemgi kirjutanud ja kunstnik Andres Varustin aidanud tegelaskujud detailirohkelt ja värvilisena laste silme ette tuua. Seekord proovisid täiskasvanud iseseisvalt, ilma laste abita hakkama saada ning muutsid kõik tüdrukud poisteks ja vastupidi. Sellest sai riukalik rollimäng ja lustakas lasteraamat.

Astu kampa!


Tutvuge ka muu lastekirjanduse valikuga Apollo e-poes.