Jäär 21. märts-20. aprill. Nastja tähtkujuraamat

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Sihikindel, kartmatu, ekstreemsetes oludes kiire reageerija, kindlakäeline juht, kui protsess pakub talle huvi, siis viib alustatu alati lõpuni, aus, mõjuvõimas, oskab näha suurt pilti, heatahtlik, suudab teisi inspireerida, põhjalik, optimistlik, saab kaotusest kiiresti üle, suhetes otsekohene. Need on vaid mõned märksõnad, mis Jäära tähtkuju esindajat iseloomustavad.
Siit raamatust saate põhjaliku ülevaate Jäära tähtkujust: mis on selle tähemärgis sündinu tugevused ja nõrkused, kuidas käituvad nad tööl ja suhetes, millised on nende õnne toovad numbrid ja tähtsamad eluaastad.
Raamatus on ka tavapärastest ajakirjahoroskoopidest kolm korda täpsem dekaadide horoskoop, kus päikesemärk on jaotatud kolmeks osaks. Tänu seesugusele süsteemile saab inimese isikuomadusi ja iseloomu täpsemalt kirjeldada. Ka näitab see ilmekalt, et samas päikesemärgis sündinud inimesed võivad olla väga erinevad.
Leiate siit kaante vahelt põhjaliku suhtehoroskoobi, mis kirjeldab Jäära armu-, pere- ja töösuhteid iga tähtkuju esindajatega.
See on esimene raamat 12osalisest sarjast. Iga järgmine raamat ilmub just selle tähemärgi esindajate sünnipäevakuul.
Toode on läbimüüdud!