4.-9. augustini toimuvad üle Eesti Apollodes "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku ja "Jänku-Juss ja robootika" DVD esitlused. Tule ja avasta oma lapses andekas robootik!

Esitlusel saab joonistada, kleepida, meisterdada LEGO töötoas roboteid, tantsida xBox Kinectiga ja osaleda auhinnamängudes! Lapsevanemad saavad osa võtta nutitelefonidega juhitavate robotite rallist. Kohal on autorid, Juss, Johanna ja robotid, LEGO töötuba korraldab MTÜ Robootika. Igas linnas toimub ka rahvusvahelise Junior FLL 6-9aastaste laste robotimängu Eesti hooaja avamine!

Registreeri esitlusele, kõikidele registreerunud lastele on poekassas üllatus:

04.08 kell 18 Tallinna Solarise Apollo
05.08 kell 18 Tartu Kaubamaja Apollo
06.08.kell 18 Viljandi UKU Keskuse Apollo
07.08 kell 18 Rakvere Kroonikeskuse Apollo
09.08 kell 12 Pärnu Keskuse Apollo, tasuta multikate vaatamine Apollo Kinos algab kell 11.30


"Jänku-Juss ja robootika" DVD on mõeldud 2-10aastastele lastele äratamaks neis huvi robotite ehitamise vastu. DVD-l on kaksteist omavahel seotud lugu, kus räägitakse lasteaialaste esimesest kohtumisest robotiga ning rühma valmistumisest üleriigiliseks robotivõistluseks. Lisaks on DVD-l kolm internetiohutuse multikat. DVD pikkus on 40 minutit. 

DVD juurde kuulub "Jänku-Juss ja robootika" töövihik, kus on samade multikate sisu teksti kujul, õpetlik robootika põhimõisteid selgitav lause ning värvimist-lahendamist-kleepsude kleepimist ootav tööleht. Töövihiku lõpus on viis Lego WeDo komplektil põhinevat praktilist piltprogrammeerimisnäidet ja QR koodiga käivituv näidisvideo. Töövihiku maht on 36 lehekülge ja lisatud on ka äge kleepsuleht!

Lauamäng “Jänku-Juss ja robootika” on mõeldud täiendmaterjalina töövihiku “Jänku-Juss ja robootika” juurde. Mängu on lõbusam mängida mitmekesi. Lähene mängule loovalt ja tee mängimiseks omad reeglid. Lauamäng on müügil komplektis koos töövihikuga.

LEGO Educational WeDo baaskomplekt võimaldab ehitada ja programmeerida LEGO klotsidest robotimudeleid, mis on ühendatud arvutiga. Komplekt sisaldab 208 elementi, nende hulgas mootorit, tarkvara, liikumisandurit, kallutusandurit ja LEGO USB-juhet. Ideaalne sissejuhatus erinevatesse valdkondadesse nagu teadus, tehnoloogia, matemaatika, robootika.

Junior FIRST® LEGO®  League on 6-9aastastele mõeldud programm, kus lapsed saavad juhendaja abiga leida uudseid tehnoloogilisi lahendusi, meisterdada LEGO® klotsidest roboteid ning võtta mõõtu eakaaslastega mujalt maailmast. 2014/2015 hooaja teemaks on „ThinkTank: Redefining Learning“, mis ärgitab üle 26 000 lapse 14 riigist välja pakkuma viise, kuidas ammutada iga päev uusi teadmisi. Kahe- kuni kuueliikmelisi võistkondi koos kahe täiskasvanud juhendajaga saab registreerida Apollos ürituse toimumise ajal või aadressil www.robootika.ee.

Sinu lapses on peidus andekas robootik, lase see anne valla!

 

Esitluse koostööpartnerid: Lastekas.ee, Robootika.ee, Kadarbiku Köögivili, Microsoft, Marmiton ja Erply.com


Vaata videokutset: