Joel Remmel Trio - More Than Fisherman CD

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
13,29 €
Tavahind: 13,99 €
Saadavus kauplustes
2011. aasta kevadel Jazzkaare festivalil debüteerinud Joel Remmel trio esitleb oma vastilmunud albumit “More Than Fishermen”. See on jätk ansambli debüütplaadile “Lumekristall”, mis on tänaseks lisaks soojale vastuvõtule eesti publiku hulgas jõudnud ka Soome, Rootsi, Šveitsi, Jaapanisse ja mujalegi.

Ansamblis mängivad noorema generatsiooni silmapaistvamad jazzmuusikud – pianist Joel-Rasmus Remmel, kontrabassist Heikko-Joseph Remmel ja löökpillimängija Aleksandra Kremenetski. Trio esitab omaloomingut, mis on kirjutatud spetsiaalselt sellele koosseisule. Helilooming on meloodiline ja voolav, pakkudes pinget nii muusikasõpradele kui muusikuile. Kolme tegutsemisaastaga on ansambel saavutanud väga ühtlase kõlapildi ja suurepärase teineteise mõistmise.

Joel-Rasmus Remmel pälvis 2011. aasta kevadel Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare Noore Jazzitalendi auhinna. 2013. aasta sügisel osales pianist Euroopa-turneel European Jazz Orchestra koosseisus. Lisaks Joel Remmel triole osaleb ta aktiivselt ansamblite Carrot Lights, Kadri Voorand Group, Laura Junson Band jpt tegemistes.

Plaadi väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital, Eesti Autorite Ühing, Klaus Kohvik ja Sfäär. Esitluskontserdid toimuvad koostöös Eesti Kontserdiga.
Tarne 7 tööpäeva
13,29 €
Tavahind: 13,99 €
Saadavus kauplustes