Osta jõulukingid Apollost ja võid võita lennureisi viieliikmelisele pere- või seltskonnale! Võitja on loositud - Ingrid Vesmes, palju õnne!

Loosimises osalemiseks:

- osta perioodil 15. november - 31. detsember jõulukingid Apollo kauplusest või e-poest

- täida kaupluses loosisedel ja pane see loosikasti

- e-poest ostes saada enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee

Kampaania lõppedes loosime välja viis edasi-tagasi lennupiletit Nordicalt sinu valitud sihtkohta: Kopenhaagenisse, Viini, Amsterdami või Kiievisse!

***

Kampaania reeglid:

1. KAMPAANIA KORRALDAJA

1.1 Kampaania, „Kingitused, mis tähendavad ja lähendavad“ raames toimub 15.11.2018 kuni 31.12.2018 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)


2. OSALEMISE TINGIMUSED

2.1 Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad vähemalt 12-aastased kodanikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ ja kampaania läbiviimisega seotud firmade (Nordic Aviation Group AS-i) töötajad ja nende pereliikmed.

2.2 Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

3. TOIMUMISE AEG:

3.1 Tarbijamäng toimub 15.11-31.12.2018.

4. AUHIND JA TINGIMUSED

4.1 Tarbijamängu auhinnaks on Nordic Aviation Group AS-i poolt 5 edasi-tagasi lennupiletid täiskasvanule ühte valikus olevasse sihtkohta: Amsterdam, Kiiev, Viin, Kopenhaagen.

4.2 Auhind sisaldab lennupileteid sihtkohta otselendudega.

4.3 Auhind on nimeline ning ei kuulu edasi kinkimisele.

4.4 Auhind tuleb ära kasutada ühe tervikuna, st maksimum viiekesi koos ja mitte eraldi või eri aegadel.

4.5 Alla 18-aastased isikud võivad auhinnareisile minna vaid koos vanema või seadusliku hooldajaga.

4.6 Auhinnareis kehtib reisimiseks perioodil 1.02.-30.06.2019, vabade lennukohtade olemasolul.

4.7 Auhind loositakse välja hiljemalt 10.01.2019.

4.8 Korraldaja võtab võitjaga auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust hiljemalt ühe nädala jooksul pärast loosimist. Auhind edastatakse võitjale elektrooniliselt või paberkujul kinkekaardina.

5. AUHINNA ANDMISE KORD

5.1 Auhinna võitja peab tõendama oma isiku vastavust vastavalt tarbijamängus registreeritud infole.

5.2 Auhind väljastatakse tarbijamängus osalenud isikule.

5.3 Võitja peab ette teatama reisikuupäevade valikust vähemalt 30 päeva. Kui võitja ei ole hiljemalt 31.05.2019 sobivaid reisikuupäevi välja valinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.

5.4 Reisijal peab olema garanteeritud piisavate rahaliste vahendite olemasolu reisi ajal.

5.5 Korraldaja ei vastuta võidureisi ära jäämise eest reisijatest tulenevatel põhjustel.

5.6 Kui lennuplaani muudatustest tingitult ei ole valitud sihtkohta enam Nordic Aviation Group AS-i lennuplaanis, on võitjal õigus enda valikul valida uus Nordic Aviation Group AS-i otselennu sihtkoht.

5.7 Kampaania peaauhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui peaauhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.

5.8 Kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada (v.a kampaania Korraldaja süü tõttu), ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

6. LOOSIMINE

6.1 Auhind loositakse välja hiljemalt 14.01.2019.

6.2 Võitjate nimed avaldatakse hiljemalt loosimisele järgneval päeval Apollo Facebooki lehel ja Apollo kodulehel aadressil www.apollo.ee.

7. OSALEMINE

7.1 Kampaania auhinna võitmiseks peab sooritama ostu kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ning täitma kaupluses loosisedeli. Sooritades ostu e-poest tuleb saata enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee.

  • 8. LISAINFORMATSIOON

8.1 Tarbijamängu auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega sularahaga.

8.2 Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

8.3 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

8.4 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

8.5 Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee

8.6 Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee