Jõulupõgenemine

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
35,10 €
Tavahind: 36,95 €
Saadavus kauplustes
Sarah Morgan rõõmustab meid kütkestava romaaniga sellest, mis juhtub siis, kui purunematu sõprus pannakse jõulude ajal proovile, et ei ununeks, mis on oluline...

Sellest pidi saama Christy Sullivani ideaalne jõulupuhkus – reis Lapimaale koos pere ja parima sõbra Alixiga. Kuid seistes silmitsi abielukriisiga, vajab Christy meeleheitlikult aega oma abikaasaga kahekesi olemiseks. Kuidas leida lahendus? Alix võib viia Christy väikese tütre Lapimaale ja nad saavad seal jõulude ajal taas kokku. See on tõsine palve, aga milleks sõbrad siis on?

Ei ole midagi, mida Alix Christy heaks ei teeks. Kuid Christy palve aidata jõulusid päästa toob Alixi jaoks kaasa unetud ööd. Ta teab, et midagi on valesti, kuid esimest korda elus ei räägi Christy sellest lähemalt. Ja isegi Lapimaa arktilistest temperatuuridest ei piisa, et summutada tõsiselt ebamugavat särinat Alixi ja Zaci vahel, kes on ta kaaslane Hollyt hoides ja vaenlane minevikust.

Saladused hargnevad lahti ja virmaliste valguses lööb lõkkele ootamatu romantika, kuid kas Christyl ja Alixil on julgust võidelda suhete eest, mida nad tõeliselt igatsevad, ja kaitsta väärtuslikku kingitust – teineteise sõprust?
Tarne 7 tööpäeva
35,10 €
Tavahind: 36,95 €
Saadavus kauplustes