Joyful Couple Siivutud Olukorrad

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes
Vestluskaardimängust „Siivutud olukorrad“ leiad põnevaid tegevusi, mis lisavad sinu suhtesse erutavaid, lähendavaid ja kirglikke hetki!

Mängus „Siivutud olukorrad“ on kaardid jaotatud nelja kategooriasse, mida saad omavahel kombineerida ning luua partneriga tuhandete isiksuste ja olukordadega mängu.

KIRJELDUS:

- Karakterikaardid – toovad mängu uued iseloomud ja rollid. Nendelt kaartidelt leiad

karakterid, kelleks olukorda mängides kehastuda. See, kes valib kaardi, saab ka valida, kumba rolli kaardil ta mängida tahab.

- Tegevuskaardid (mida teha?) – need kaardid on mängu aluseks. Siit leiad tegevused, mida pead olukorras tegema. See, kes kaardi valib, peab tegevust tegema.

- Tegevuse laadi kaardid (kuidas seda teha?) – need kaardid muudavad olukorra värvikamaks. Siin on kirjeldatud, kuidas sa olukorda mängima pead. Näiteks kui võtad kaardid „Suudlusseanss“ ja „Aluspesu väel“, siis pead suudlema, kandes ainult aluspesu.

- Asukohakaardid (kus seda teha?) – lisavad olukorrale veel ühe varjundi. Nendel kaartidel on kirjas koht, kus peaksite tegevuskaardil kirjeldatud olukorda mängima.

Komplekti kuuluvad:

Käsitööna valmistatud karp, mis sobib imeliselt ka kinkepakiks 6 tühja kaarti, mida saad ise täita.

Kauni kujundusega mängujuhend 54 kvaliteetset mängukaarti, millest leiad nii romantilisi kui siivutuid tegevusi. Nende hulgas on:

16 karakterikaarti
16 tegevuskaarti (mida teha?)
14 tegevuse laadi kaarti (kuidas seda teha?)
8 asukohakaarti (kus seda teha?)

Vanus: 16+
Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes