Juhtimise alused

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Käesolev raamat avab lugejale teoreetilise juhtimise keerulise maailma. Igapäevaselt tegelevad juhtimisega kõik: juhitakse oma tegevusi, valikuid ja mõtteid. Seda tehakse tihti märkamata ja intuitiivselt. Juhtimine tundub loomulik ja lihtne, tegelikkus on tavaliselt hoopis keerulisem.

Juhtimise keerukus seisneb loogikas, et juhi tööriistaks on otsused, aga otsustamine on olukord, kus on alati kaks halba valikut. Millest juhinduda, mida oluliseks pidada? Kui vürtsitada juhtimisteemat veel probleemistikuga, mida kirjeldavad sõnad „võim”, „õiglus” ja „tulemuslikkus”, saab päris mitme muutujaga võrrandi. Viimasena jääb päevakorda küsimus, kuidas panna meeskond endale vabatahtlikult järgnema.

Juhtimine on väga praktiline. Samas sünnitab elu ise probleeme, mis ajast aega korduvad ja tekitavad seaduspärasuse. Juhtimisteoreetikud on neid fenomene seletanud, uurinud ja loonud väärtusliku vundamendi juhtimise edukaks praktiseerimiseks. Teooriaid uurides ja avastades sünnivadki head praktikud.

Teile juhtimist tutvustav õpik on viies, täiendatud trükk, võrreldes eelmise väljaandega on lisatud analüüsiks kuus juhtumit ja intervjuu.
Toode on läbimüüdud!