Kõige kuumemad tooted juulis!

KUU RAAMAT - "Mooni Eestimaa raamat"
Mooni võtab nõuks käia koos ema-isa ja väikevend Maruga Eestimaa kõigis viieteistkümnes maakonnas ja jutustada lugejailegi, mida huvitavat ta kodumaa kaunite paikade, inimeste elu-olu ning looduse, loomade ja lindude kohta teada sai. Pea igas maakonnas kuuleb Mooni ka kohalikke legende ja muistendeid ning paneb kõrva taha nii mõnegi tarkusetera.
Epp Marguste suurepäraste illustratsioonidega raamat sobib nii ise avastamiseks kui ettelugemiseks-arutlemiseks kodus, koolis või lasteaias.

KUU FILM -  „Lammutaja Ralf“
Disney stuudio uusima animafilmi LAMMUTAJA RALF peategelaseks on 30 pikka aastat ühes mänguautomaadis kohusetundlikult pahalase rolli täitnud Ralf, kelle ülesandeks mängu sees on... lammutada kõike, mis ette juhtub. Seda ainult selleks, et välja saaks ilmuda mängu kangelane Parandaja Felix, et kõik tema poolt lõhutu ära parandada.

KUU PLAAT - Black Sabbath - "13"


KUU LAUAMÄNG -  „Tegevuskaardid 50 IQ testikaarti
"
IQ testikaartidega saad proovile panna oma nutikuse nii üksi mängides, paarilisega duellides või suurema seltskonnaga võisteldes. Kui mängid üksi, võistled liivakella ajaga, kui mängus on rohkem inimesi, võistlete omavahel.IQ testikaartide karbis on 50 mängukaarti, mis jagunevad 11 teema vahel. IQ testikaardid pakuvad igale maitsele sobivaid ülesandeid. Head mõttelendu!

KUU DIGIMÄNG - "The Last Of Us" ( PS3)
The Last Of Us seob endas tõelised ellujäämise ning märuli elemendid ning jutustadab karakteri-põhise loo maailmas halastamatult levima hakanud katkust. Tegevus toimub 20 aasta pärast tulevikus, kus tsivilisatsioonist on alles vaid varemed, linnad on hüljatud, hämaruses liiguvad nakatunud inimesed ning ellujääjad tapavad üksteist toidu, relvade ja kõige muu vajaliku pärast.

KUU AJAKIRI
- "In Style (USA)"
In Style lehekülgedelt leiad lugemist ja vaatamist maailma kuulsustest ja nende stiilidest. Kuulsad ja ilusad räägivad, kuidas kujundada maitsekas kodu, näha hea välja, milliseid riideid kanda kontoris, ärilõunal või puhkusel. In Style erineb teistest naisteajakirjadest, kuna suhtub oma lugejasse avatult ja sõbralikult.