Kõige kuumemad tooted juunis!

KUU RAAMAT - "Maailma otsas. Pildikesi heade inimeste elust"

Andrus Kivirähki uus romaan jutustab heade inimeste elust, kuid on tema eelnevate raamatutega võrreldes mõnevõrra mõtlikum. „Kui proual midagi selle vastu ei ole, siis ma tutvustaksin talle lühidalt seda tähelepanuväärset romaani?“ „Aga ma loen praegu ajakirja,“ ütles Markuse ema. „Kas seal ajakirjas kõneletakse ahvinimestest?“ „Ei, ma loen niisutavatest kreemidest.“ „Aga kas te teate, kuidas ahvinimesed oma vange tapsid? Nad sundisid neid hüppama teravate ogade otsa! Oga oli nii pikk, et inimene jäi selle otsa nagu lihatükk šašlõkivardasse.

KUU FILM -  „Gangsterite Jahtijad“

Põnevusfilmi "Gangsterite jahtijad" tegevus toimub 1949. aasta Los Angeleses. Kõik käib armutu Brooklynist pärit maffiakuninga Mickey Coheni (Sean Penn) pilli järgi. Ta lõikab kasu nii narko- kui relvaärist, prostitutsioonist ja võimalusel ka igalt kihlveolt, mis sõlmitakse Chicagost lääne pool. Ja ta ei tee seda ainult oma poiste kaitse varjus, vaid talle kuuletuvad ka politsei ning poliitikud. See peaks hoidma vaos ka kõige vapramaid ja elunäinud korrakaitsjaid… välja arvatud ehk üht väikest Los Angelese politseijaoskonna autsaiderite üksust, mida juhib seersant John O’Mara (Josh Brolin) ja Jerry Wooters (Ryan Gosling), kes ühendavad jõud, et purustada Coheni maailm.

KUU PLAAT - Kerli - "Utopia"
Senise unenäolise muinasjututüdruku asemel astub uuel plaadil kuulajate ette peotüdruk Kerli. Ent fantaasia-Kerli pole kuhugi kadunud. Hiljuti leidis ta tee kultusrežissööri Tim Burtoni filmi „Alice imedemaal” ja multifilmi „Frankenweenie”. Kerli lubab, et muinasjutt jätkub tema kunagi ilmuval kolmandal plaadil. Tema muusikastiili on keegi kriitik nimetanud bubblegum goth’iks ehk „mullinätsu gootiks”. Kuula plaati ja otsusta ise.

KUU LAUAMÄNG -  „Angry Birds ICE (Rimonne)“
Igavene võitlus vihaste lindude ja munavarastest sigade vahel jätkub!
Maailmakuulus mobiilimäng Angry Birds on nüüd saadaval ka lauamänguna.

KUU DIGIMÄNG - "Grid 2" (ps3,xbox, pc)
Ole kiire, ole esimene ja naudi kuulsust populaarse ning suure müügieduga mängu järjes Grid 2, mille seeria on tasku pistnud lugematu arv auhindu ja tunnustust, sh pärjatud BAFTA-auhinnaga.

KUU AJAKIRI - "Homes & Gardens British"
Homes & Gardens on vanim sisustusajakiri Inglismaal. Ajakirja märksõnad on elegants, kvaliteet ja stiil - tehes ajakirjast tõelise kodukujunduspiibli. Homes & Gardnes on peadpööritav kombinatsioon luksuslikust ja klassikalisest sisust ja suurepärasest fotograafiast.