Kaardimäng MIDA VÕTTA, MIDA JÄTTA?

5 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
11,35 €
Tavahind: 11,95 €
Saadavus kauplustes
Lauamäng MIDA VÕTTA, MIDA JÄTTA? on lihtne ja lõbus kogupere seltskonnamäng, mis muudab iga koosolemise ägedamaks. Mängida saab nii pere, sõprade kui ka uute tuttavatega. Kodus, sünnipäevapeol, sõpradega piknikul, külas viibides, aga ka teel olles autos, bussis, rongis, lennukis – ühesõnaga, kus ja kellega iganes.

„Rikkaim inimene maailmas või surematu?“
„Unustad kõik mälestused või kaotad kõik unistused?“
„Elad iga aasta uues linnas või kogu elu samas linnas?“
„Palju raha või palju sõpru?“

MIDA VÕTTA, MIDA JÄTTA? mängu saab mängida mitmel viisil ning nalja ja üllatusi saab kindlasti. Suurema tempoga ja võidu vastates kuuleb ka lihtsatele küsimustele ootamatuid vastuseid. Hmm... Mida võtta, mida jätta? Kas vastata nii, nagu päriselt mõtled, või trikitada, et saada endale rohkem kaarte ning võita mäng?

Näiteks nii: mängija, kes võtab kaardi, loeb ette sellel olevad valikud. Vastavad kõik mängijad. Need, kelle vastus klapib kaardi ettelugeja vastusega, jätavad kaardi endale. Need, kelle vastus ei klapi, loovutavad kaardi sellele, kes luges küsimuse. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem kaarte.

Kui koos on rahulikum seltskond, siis jätke võistluselement välja ja kasutage mängu vestluskaartidena. Ka pealtnäha väga lihtsa küsimuse ja valikvastuste taga on reeglina peidus sügav elutõde ning maailmavaade.

Karbis on:

88 kaarti valikküsimuste/-väidetega
2 jääd vahele kaarti
3 oma küsimuse kaarti
3 infokaarti

Kaardid on mugava ja käepärase suurusega, 60x88 mm.

Soovituslik vanus: 12+
Mängijate arv: 3-11
Mängu kestvus: 30-60 min

Mõeldud ja tehtud Eestis!
Tarne 1-3 tööpäeva
11,35 €
Tavahind: 11,95 €
Saadavus kauplustes