OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Katastroofi anatoomia. 22. juuni 1941

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Mark Solonini (Samaara, Venemaa) raamat Suure Isamaasõja alguses Punaarmeed tabanud katastrioofist ja selle tegelikest põhjustest.


Mark Solonini raamat „22 juuni ehk millal algas Suur Isamaasõda?“ on ammu muutunud ajalooliseks bestselleriks, millest on tehtud kümneid kordustrükke ja mis on levinud rekordiliste tiraažidena.

Kuid selle raamatu esimesest ilmumisest on möödunud juba viis aastat ning selle aja jooksul on saanud kättesaadavaks suur hulk uut informatsiooni Teise maailmasõja kohta, on avaldatud hulgaliselt uusi dokumente ja uurimusi, mis vajavad läbitöötamist ja mõtestamist. Seepärast pöördus autor raamatu juurde tagasi ja faktiliselt kirjutas selle uuesti ümber.
See siin pole lihtsalt raamatu ümbertöötatud, laiendatud ja parandatud väljalase – see on populaarse kirjaniku UUS RAAMAT.


„...Mark Solonin on sooritanud teadusliku kangelasteo ning see, mida ta teeb, on kuldseks telliseks sõja tõelise ajaloo vundamendis. Ajaloo, mis tuleb alles kirjutada...“

Viktor Suvorov
Toode on läbimüüdud!