Ootame teid raamatu „Tundmatu Kimi Räikkönen“ esitlusele, mis toimub 7. novembril kell 17.00 Solaris Keskuse Apollos.

Esitlusel räägivad legendaarsest võidusõitjast ja tema raamatust vormelikommentaatorid Toomas Vabamäe ja Tarmo Klaar. Need mehed näevad ja teavad, mis sünnib vormelimaailma fassaadi taga ning pilootide ja meeskonna peades.

 

Kari Hotakaineni "Tundmatu Kimi Räikkönen" on jutustus maailmakuulsast võidusõitjast, kellest võinuks saada autoremondilukksepp. Tema ise tahtis vaid üht - autoga võimalikult kiiresti sõita. Suurem osa sellistest inimestest jääb tundmatuks, temagi oleks tahtnud jääda. Aga nüüd on juba liiga hilja, Kimi Räikkönen, see napisõnaline vormelipiloot, on kõige kuulsam elav soomlane. Temast räägitakse lugusid, millest on saanud müüdid, tal on arvestatav hulk fänne ja Instagramis üle miljoni jälgija.

 

Värske elulooraamat on sportlase teekonna kirjeldus, ühe poisi ja perekonna lugu. Raamat räägib autosõidust, perekonnast, usaldusest, armastusest, hulludest tegudest ja noore mehe senise elu dramaatilistest hetkedest. Kimi Räikköneni kõrval saavad sõna tema ema, vend ja abikaasa, lähemad sõbrad ja töökaaslased, mänedžeridest mehaanikute ning rivaalideni.

Esitlusel saate raamatu soetada 10% soodsamalt!

 

Kohtumiseni Apollos!