Käes on lillesülemite, pidulike aktuste, veidi kortsus tunnistuste ja viimaste koolikellade aeg. Olgu lõpetamisel põhikool, keskkool või ülikool, see päev on täis emotsioone! 

Apollo on valinud sadade raamatute, filmide, mängude ja muusika seast välja sobivad kingitused nii põhikooli-, keskkooli- ja ülikoolilõpetajale kui elupõlisele õppijale. Neile, kes sobivat kingitust ei leia, soovitame valida Apollo kinkekaardi või e-kinkekaardi, et lõpetaja saaks ise meelepärase ja väärtusliku kingituse valida. 

Kampaanialehelt http://www.apollo.ee/koolilopp/ leiab soodsate hindadega e-raamatuid ja ajakirjade aastatellimused kuni 20% soodsama hinnaga. Soodsad kingisoovitused kuni -80%!

Kingitused lõpetajale leiad siit: www.apollo.ee/koolilopp

Kõik, kes sooritavad kampaania perioodil 23.05.-22.06 ostu, osalevad Privaatse kinoseansi loosis Apollo kinos! Kinoseansi saab korraldada Apollo Kinos Pärnus ja Tallinnas(Solaris ja Mustamäe keskuses) ning kinoseansile saab võitja võtta kaas vähemalt 60 sõpra!
Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige!
Võitja loosime välja ja teeme teatavaks 27.06.2016. 
Võitja valib soovitud ajal kavas olevate filmide seast meelepärase filmi ning kooskõlastab soovitud seansi toimumise aja, kirjutades aadressil event@apollokino.ee.
Mustamäel on võimalik korraldada privaatne kinoseanss kuni 82 liikmelisele seltskonnale.
Solarises on võimalik korraldada privaatne kinoseanss kuni 60 liikmelisele seltskonnale.
Pärnus on võimalik korraldada privaatne kinoseanss kuni 93 liikmelisele seltskonnale.

Võitja on selgunud!
Privaatse kinoseansi võitjaks osutus Mailis Seero. Palju õnne!
Võitjaga võetakse ühendust.

Kampaania reeglid:
1. Kampaania toimumise aeg 23.05.2016 - 22.06.2016.
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ (Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
3. Kampaanias loositakse välja privaatne kinoseanss sõpradega.
4. Kampaania auhindade loosis osalemiseks peab sooritama Apollo kauplustes ostu perioodil 23.05.2016-22.06.2016 ning peab olema Apollo Klubi liige või hakkama Apollo Klubi liikmeks enne ostu sooritamist. Liituda saab ka Apollo kodulehel http://www.apollo.ee/apolloklubi/
5. Kampaania auhinnad saab kätte, Apollo kinodest alates 29. juuni kuni 31. august 2016, kui pole kokku lepitud teisiti.
6. Kampaania auhinna võitja kuulutatakse välja 27. juunil 2016 Apollo kodulehel www.apollo.ee, Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ ja Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee

Julgust, rõõmu ja teadmisjanu!
 

>