Apollo e-luger III võitsid Taimi Viks, Katrin Paulus ja Kadri Kõivumägi. Palju õnne! Võitjatega võetakse peagi ühendust!

Käes on lillesülemite, pidulike aktuste, veidi kortsus tunnistuste ja viimaste koolikellade aeg. Olgu lõpetamisel põhikool, keskkool või ülikool, see päev on täis emotsioone! 


Apollo on valinud sadade raamatute, filmide, mängude ja muusika seast välja sobivad kingitused nii põhikooli-, keskkooli- ja ülikoolilõpetajale kui elupõlisele õppijale. Neile, kes sobivat kingitust ei leia, soovitame valida Apollo kinkekaardi või e-kinkekaardi, et lõpetaja saaks ise meelepärase ja väärtusliku kingituse valida. 

Vaata ka meie laienenud kinketoodete valikut www.apollo.ee/kingitused.

Kampaanialehelt www.apollo.ee/koolilopp/ leiab soodsate hindadega e-raamatuid ja ajakirjade aastatellimused kuni 15% soodsama hinnaga. Soodsad kingisoovitused kuni -80%!

Kingitused lõpetajale leiad siit: www.apollo.ee/koolilopp

Kõik, kes sooritavad kampaania perioodil 25.05.-21.06 vähemalt 30 € ostu, osalevad kolme uue Apollo e-luger III loosis.

Uus 2017 aasta mudel. Apollo e-luger 3 on Apollo e-lugerite kolmas põlvkond! Apollo e-luger on ainuke eestikeelne ja Eesti e-raamatute poega e-luger, mis võimaldab sisse ehitatud e-poest uusimad e-raamatud lihtsalt ühe-kliki maksega alla laadida! Seade toetab kõiki 18 tekstivormingut (ehk kõiki e-raamatute formaate) ning nelja pildivormingut: JPEG, BMP, PNG, TIFF. Apollo e-lugeriga saab tasuta kaasa üle 570 klassiku! (250 e-raamatut ja lühiteost Eesti keeles ja üle 322 võõrkeelse klassiku inglise, vene ja saksa keeles. E-raamatud on lugerisse juba alla laetud ja soovi korral saab üleliigsed ise kustutada).

Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige!

Võitja loosime välja ja teeme teatavaks 22.06.2016.  

Kampaania reeglid:
1. Kampaania toimumise aeg 25.05.2016 - 21.06.2017.
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee).
3. Kampaanias loositakse välja kolm Apollo e-luger III mudelit.
4. Kampaania auhindade loosis osalemiseks peab sooritama Apollo kauplustes ostu perioodil 25.05-21.06.2017 ning peab olema Apollo Klubi liige või hakkama Apollo Klubi liikmeks enne ostu sooritamist. Liituda saab ka Apollo kodulehel www.apollo.ee/apolloklubi/.
5. Kampaania auhinnad saab kätte, Apollo kauplustest alates 22. juuni kuni 31. august 2017, kui pole kokku lepitud teisiti.
6. Kampaania auhinna võitja kuulutatakse välja 22. juunil 2017 Apollo kodulehel www.apollo.ee, Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ ja Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee.

Julgust, rõõmu ja teadmisjanu!