Apollo raamatukauplustesse jõudis müügile suur valik uusimaid koolikaupu alates kirjatarvetest ja kunstitarvetest ning lõpetades trendikate koolikottidega. Pakutava hulka kuulub midagi kõigile - nii esimest koolipäeva ootavatele lastele kui ka täiskasvanud õppuritele.

Apollo kooli- ja kontoritarvete valik on koostatud pakkumaks kliendile parimat ja kvaliteetseimat kaupa.

Tootevalikust leiab nii paljude kunstiõpetajate lemmikud vene guaššid ja plastiliinid kui ka Prantsuse tuntud tootja Lefranc & Bourgeois koolisari kvaliteetsete kunstitarvete hindajatele. Pakutavast leiavad omale sobivad tooted mitte üksnes koolilapsed vaid ka tõelised kunstisõbrad. Sortimenti kuuluvad pesus hästi mahapestavad Be-Be viltpliiatsid, värvipliiatsid ja rasvakriidid, sõrmedega maalida harrastavatele väikelastele sobivad ohutud ja mahapestavad näpuvärvid, erinevad Lefranc & Bourgeois pintslid akvarellidele ja guaššidele ning palju muud.

Loodussõbraliku kliendi jaoks leidub Apollo kauplustes ka valik öko-tooteid. Pakutakse nii kodumaiste tootjate trendikaid taaskasutatavast materjalist öko-vihikuid kui ka lätlaste huvitavate disainidega tooteid. Suur osa öko-vihikutest on hetkel saadaval ka soodushindadega.

Lisaks öko-pabertoodetele leiab Apollodest ka erinevaid taaskasutatud materjalidest toodetud kirjavahendeid, näiteks Piloti plastpudelitest valmistatud korpusega kvaliteetsed pastapliiatsid. Piloti sarja kõige populaarsemaks tooteks on aga vaieldamatult kirjutav-kustutav tindipliiats Pilot Frixion, tänu millele on lapse koolivihikud alati korrektselt täidetud, puhtad ja laitmatud, sest vähese vaevaga saavad kõik vead ilma sodimata parandatud.

Mainimata ei saa jätta ka Mapedit, kes on koolitoodete tootjana tugev nii kaasaegse disaini, kontrollitud kvaliteedi kui ka hea hinnaklassi suhtes. Lisaks tavapärasele valikule pakub Apollo sel aastal Mapedilt ka suurepäraste disainidega täidetud pinaleid, kus on sees kõik, mida lapsel kooliks vaja läheb.

Suuremates Apollo kauplustes on saadaval ka põnevad värvikirkad Milani pinalid, mis oma sisu poolest on suunatud pigem põhikooliõpilastele - tavapärase värvipliiatsivaliku asemel sisaldavad need korrektorit, helestusmarkereid ja palju muud vanematele klassidele vajalikumat koolitarvet.

Lisaks eelmainitule leiab Apollo kauplustest ka terve kollektsiooni erinevaid ergonoomilisi ranitsaid ning trendikaid kooli- ja arvutikotte.

Parema ülevaate saamiseks oleme olilisemad koolikaubad välja toonud ka Apollo veebipoes, kuid kauplustes on kindlasti laiem valik. Sealt leiate ka hea valiku koolinoortele sobivatest raamatutest, mängudest, filmidest ja muusikast.

NB! Kõik, kes ostavad Apollo kauplusest 5 euro väärtuses koolitarbeid, saavad kingituseks TASUTA Simpeli stardika!
Kiirusta, sest stardikaid on piiratud koguses!

Kõige rohkem koolikaupu leiate Solarise, Kristiine ja Pärnu Kaubamajaka Apollodest.

 

Koolikampaania Apollos kestab kuni 9. septembrini.


Tule tutvuma!