Apollo raamatukauplustesse jõudis müügile suur valik uusimaid koolikaupu alates kirjatarvetest ja kunstitarvetest ning lõpetades trendikate koolikottidega. Pakutava hulka kuulub midagi kõigile - nii esimest koolipäeva ootavatele lastele kui ka täiskasvanud õppuritele.

Apollo kooli- ja kontoritarvete valik on koostatud pakkumaks kliendile parimat ja kvaliteetseimat kaupa.

Loodussõbraliku kliendi jaoks leidub Apollo kauplustes ka valik öko-tooteid. Pakutakse nii kodumaiste tootjate trendikaid taaskasutatavast materjalist öko-vihikuid kui ka lätlaste huvitavate disainidega tooteid. Suur osa öko-vihikutest on hetkel saadaval ka soodushindadega.

Lisaks öko-pabertoodetele leiab Apollodest ka erinevaid taaskasutatud materjalidest toodetud kirjavahendeid, näiteks Piloti plastpudelitest valmistatud korpusega kvaliteetsed pastapliiatsid. Piloti sarja kõige populaarsemaks tooteks on aga vaieldamatult kirjutav-kustutav tindipliiats Pilot Frixion, tänu millele on lapse koolivihikud alati korrektselt täidetud, puhtad ja laitmatud, sest vähese vaevaga saavad kõik vead ilma sodimata parandatud.

Mainimata ei saa jätta ka Mapedit, kes on koolitoodete tootjana tugev nii kaasaegse disaini, kontrollitud kvaliteedi kui ka hea hinnaklassi suhtes. Lisaks tavapärasele valikule pakub Apollo sel aastal Mapedilt ka suurepäraste disainidega täidetud pinaleid, kus on sees kõik, mida lapsel kooliks vaja läheb.

Suuremates Apollo kauplustes on saadaval ka põnevad värvikirkad Milani pinalid, mis oma sisu poolest on suunatud pigem põhikooliõpilastele - tavapärase värvipliiatsivaliku asemel sisaldavad need korrektorit, helestusmarkereid ja palju muud vanematele klassidele vajalikumat koolitarvet.

Lisaks eelmainitule leiab Apollo kauplustest ka terve kollektsiooni erinevaid ergonoomilisi ranitsaid ning trendikaid kooli- ja arvutikotte.


Kõige rohkem koolikaupu leiate Solarise, Kristiine ja Pärnu Kaubamajaka Apollodest.

VAATA KOOLIKAUPU apollo.ee/kool

Mängi Facebookis Apollo mälumängu ja võida ägedaid koolitarbeid.
Peaauhinnaks on:
Forum Cinemas kinodes kõik filmid kuni aasta lõpuni TASUTA!

Mängimiseks klikka SIIA!

Koolikampaania Apollos kestab kuni 8. septembrini.


Tule tutvuma!