Apollo Facebooki mälumängu juba kolmas võitja on selgunud! Kolmanda nädala kiireim mälumängu lahendaja oli Elo Koidu, kes saab endale hunniku kvaliteetset koolikaupa tuntud brändidelt. 

Elo Koidu, palju-palju õnne! Just Sina võitsid Apollo mälumängu mängides eelmise nädala auhinna ehk suure koolitarvete komplekti! Võtame Sinuga ühendust.

Auhinnakomplekt sisaldab kirjutus-, joonistus- ja maalimistarbeid, pinaleid, lauamatti, Cresyn Stereo valgeid kõrvaklappe ning DVD-sid "Projekt X" ja "Hiiglasetapja Jack".

See nädal on juba uus mälumäng, mille kiiremale lahendajale anname samuti auhinnaks ohtralt ägedat koolikaupa. Lisaks loosime kõigi mängijate vahel välja peaauhinna:
Forum Cinemas kinodes kõik filmid kuni aasta lõpuni TASUTA!

Kutsu ka sõbrad mängima, sest iga uus mänguga liitunud sõber annab Sulle peaauhinna loosimisel ühe lisahääle!

Mängi siin: http://apps.facebook.com/malumang


Reeglid:
Kampaania toimub Facebookis ja selle sisuks on 16 kaardiliselt mänguväljalt paaride leidmine. Mäng toimub aja peale. Iganädalase auhinna võidab nädala kiireim mängija. Peaauhind loositakse välja kõikide mängijate vahel kampaania lõppedes.Kampaania lõppeb 08.09 kell 23.59.
Nädala auhinna võidab nädala kiireim mängija. Viiel nädalal loositakse välja viis vaheauhinda ehk koolikaupa firmadelt Apollo, Anibion, Sulemees, Vunder, Mamear ja Epp.
Peaauhinna loosimises osalevad kõik mängijad, kes on mälumängu lõpetanud vähemalt ühel korral. Peaauhinna loosimisele saab lisahääli kutsudes oma sõpru mängu mängima. Iga uus mänguga liitunud sõber lisab kutsujale peaauhinna loosimisse ühe lisahääle.

 

Tutvu koolikaupade valikuga Apollo e-poes: vihikud ja kaustikud, pinalid, ranitsad ja koolikotid, kalendrid, kunstitarbed, kirjutusvahendid ja palju muud!