Kui laps läheb sügisel esimest korda kooli, siis lapsevanem saab oma võsukest juba varakult hakata ette valmistama, et muuta see sündmus põnevaks ja oodatuks kogu perele.

Lapsevanemale kõige nutikam soovitus oleks kooliminekuga seonduvat ostukoormust hajutada.
Kuigi koolist antakse lapsevanematele täpne nimekiri, millised koolitarbed on kohustuslikud, siis on palju asju, mis selles nimekirjas on kindlasti ette teada ja mida nagunii ka igapäevases majapidamisel kasutame.

Tee oma lapsele kooliminek põnevaks ja mänguliseks ning ära keskendu ainult 1. septembrile. Osta talle lahedaid ja nutikaid koolitooteid ja proovige neid koos juba varem.
Kaasa oma laps kooliasjade valimisse. Suuremates Apollodes saate mitmeid tooteid proovida. Lase ka peatsel koolilapsel otsustada, milline koolikott, pinal, vihik, teritaja või kustukas just talle meeldib. Tore, kui laps saab tunda, et ka tema arvamus juba loeb – ikkagi koolilaps! Paljud tootjad pööravad disainile ja ergonoomikale väga palju tähelepanu, ning valik on üsna lai,  mis võib ka lapsevanemal otsustamise keeruliseks teha.

Apollo koolikaupade sortiment on hoolikalt valitud, lisaks lihtsatele ja elementaarsetele põhitoodetele on valikus mitmed nipiga ja innovaatilised tooted, näiteks painduv ja murdumatu joonlaud, koolieeliku käärid, mis lõikavad ainult paberit, kustutatavad tindipliiatsid, spetsiaalsed vasakukäeliste sarjad jne. Apollost leiad palju ergonoomilisi, kvaliteetseid ja usaldusväärseid tooteid järgmistelt kaubamärkidelt: Maped, Stapilo, Pilot, Carioca, Schniders, Herlitz. Lisaks lapsele sobivale disainile leidub mitmeid keskkonnale ja ka tervisele sõbralikke ning mitmeid öko-sarja tooteid. Alati uuri enne toote pakendilt toote kohta rohkem infot või küsi nõu Apollo müüjatelt.

Koolikaubad koolieelikule leiad SIIT!

Lisaks koolikaupadele pakume koolieelikutele veel:

harivaid raamatuid;
lustakaid filme;
põnevaid mänge ja
supersoodsaid kinkekomplekte!

10.-26. maini on kõikides Apollodes eriväljapanekud koolieelikutele.

Oma lapsele soovid ju alati parimat!

Põnevat koolieelset aega!