Ootame Sind armastatud ansmbli „Kõrsikud“ uue plaadi "Heli jälgedes" esitlusele 2. detsembril kell 18.00 Solarise Apollosse.

Ansambli kaks varasemat albumit võeti muusikasõprade poolt väga hästi vastu ning sarnaselt eelmistele, ennustame ka uuele plaadile "Heli jägedes" suurt müügiedu. 

“Kõrsikud” – Andrus “Bonzo” Albrecht, Jaan “Orelipoiss” Pehk ja Alari “Päss” Piispea, esitavad eestikeelseid lugusid nii eesti kui välismaistelt autoritelt ning samuti ka omaloomingut. Nende lugu “Suuda öelda ei” saavutas selle aasta ”Eesti Laulu” telesaates suure menu, olles sealjuures žürii lemmik. Lisaks eelmisel aastal ilmunud plaadile “Kolme peale”, ilmus selle aasta suvel album „Sinu südames“, mis on selle ilmumisest alates olnud Eesti plaadimüügi edetabeli tipus.

Kuna uut loomingut tuleb järjest peale ning kolmik on hetkel väga produktiivne, siis on novembri lõpus ilmumas ka juba nende kolmas plaat, pealkirjaga „Heli jälgedes“. Uuel plaadil kõlavad laulud, mille on omal ajal kuulsaks laulnud legendaarne Heli Lääts, seda muidugi Kõrsikutele omases, mahedas ja muhedas võtmes. Detsembris tutvustavad "Kõrsikud" oma uut plaati mitmete talviste kontsertidega üle Eesti.

Kuula "Kõrsikute" uue albumi "Heli jälgedes" stiilinäidet!