OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Kui vihm on lõppenud

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
39,85 €
Tavahind: 41,95 €
Saadavus kauplustes
Emotsionaalne lugu emast ja tütrest, kes õpivad hakkama saama elu keerdkäikudega, samal ajal kui nad leinavad lähedase kaotust ning seisavad silmitsi ebakindla tulevikuga

Kui kunstigalerii omanik Dani Manchester saab teada, et on aeglaselt nägemist kaotamas, süveneb temas rahutus. Tema endine abikaasa suri kõigest mõne kuu eest, jättes Dani koos eelteismelise tütrega murest murtuna maha. Äkitselt tundub elu, mille Dani oma perekonnale Outer Banksi saarestikus üles ehitas, valusa meeldetuletusena kõigest sellest, mille nad kaotanud on.

Hetketuju ajel müüb ta maha oma ookeaniäärse kodu ja kolib vanasse talumajja, mille ta mõne aja eest Virginia osariigi piiri lähedale ostis. Aga Dani tütrele annab see äkiline ja põhjalik muutus tagasilöögi. Outer Banksi päikeselised rannad, roosad koidikud ja metsikud tormid on kõik, mida ta on kunagi tundnud.

Aga Dani jääb endale kindlaks ja kolib koos tütrega Virginiasse, et uut elu alustada. Sel suvel toovad pingutused muuta lagunenud teraviljahoidla kunstigaleriiks neile uusi sõpru, uue armastuse ja uusi väljakutseid.

Elu kõige raevukamas tormis ekseldes saavad ema ja tütar teada, et taeva selginemise ootamise asemel suudavad nad vastu seista ka tuulele ning vihmale, kui teevad seda koos.
Tarne 7 tööpäeva
39,85 €
Tavahind: 41,95 €
Saadavus kauplustes