Kuidas magavad beebid

Leebe teaduspõhine meetod, mis aitab beebil magada kogu öö
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
35,10 €
Tavahind: 36,95 €
Saadavus kauplustes
Kuigi beebide une kohta on ilmunud tohutult infot, on paljud värsked vanemad jätkuvalt kimbatuses. „Eksperte“ on palju, nii ka arvamusi. Kui ühed propageerivad entusiastlikult beebi poolt dikteeritud toitmis- ja magamisrütmi, on teised fanaatilisel kombel range rutiini pooldajad. Kogu selles segaduses aitab orienteeruda uneteadlane ning kahe lapse ema Sofia Axelrod, kes on kunagi ka ise seisnud silmitsi oma armsa beebi unetute öödega.
Et paremini mõista tegureid, mis mõjutavad beebi und, on Axelrod läbi analüüsinud viimasel viiekümnel aastal tehtud teadusuuringud. Ta vaatleb une seaduspärasusi ning selgitab, miks õige päevauni ja ajakava, kuid ka valgus- ja unekeskkond, on vundamendiks, mis aitavad beebil alates kuueteistkümnendast elunädalast vähemalt seitsmeks järjestikuseks tunniks uinuda.
Axelrod selgitab, miks on valgusel meie kehale nii suur mõju ning kuidas ajastamine ja une pikkus sõltuvad vähestest, meie kontrollile alluvatest teguritest. Ta on veendunud, et juba pisikesed muudatused aitavad beebi une parandamisele märkimisväärselt kaasa.
Tunnustatud uneteadlase universaalne meetod aitab lahendada beebi uneprobleeme mitte ainult nüüd ja praegu, vaid ka tulevikus, mil lapse unevajadus on muutunud.
Tarne 1-3 tööpäeva
35,10 €
Tavahind: 36,95 €
Saadavus kauplustes