Kuidas saada rikkaks. Raha ja edukas karjäär läbi numeroloogia

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes
Kuidas saada rikkaks?
Kuidas olla edukas?
Kuidas leida töö, mis tagab üheaegselt nii materiaalse kindlustatuse kui ka eneseteostuse ja seesmise rahulolu?
Need on küsimused, mille üle inimesed on ikka pead murdnud.

Numeroloogia avab tee iseenda mõistmiseks. Meil kõigil on oma rada elus astuda ning omad võimed ja oskused, mille abil ennast teostada. Seega on hea, kui mõistetakse iseennast sügavamalt ning osatakse oma potentsiaali õigesti rakendada.

Sellest raamatust leiate vastuseid, kes te oma loomult olete, mida elult ootate, kuhu suunda tahaksite iseenda eluga kulgeda, et saaksite nautida kõigi oma võimete realiseerumist, mis omakorda tagaks tubli sissetuleku ja korraliku positsiooni ühiskondliku hierarhia pulgal.

Numeroloogia näitab, kuidas läbi lihtsate arvutuste avada edukuse mõistatus iseenda jaoks. Saate aru, kuidas tunda ära õiged valikud, et elada oma elu edukalt, olla õnnelik ja rahulolev.

Raamatu autor Timo Reinpal on Eesti üks tuntumaid numerolooge. Ta on numeroloogiaga tegelenud juba alates 1987. aastast. Ta on teinud numeroloogilisi aastaprognoose telesaadetes ja ajalehtedes ning koostanud väga paljudele inimestele numeroloogilisi horoskoope.
Varasemalt on tema sulest ilmunud raamatud „Numeroloogiline mandala. Numbrite mõjud meie igapäevases elus“, „Suhted ja sobivus. Numeroloogia ja sünastria“, „Numeroloogiline prognoos 2022. Horoskoop igale inimesele“, „Numeroloogiline prognoos 2023. Sinu personaalne horoskoop“.

Autoriga saab ühendust võtta: timoreinpal@hot.ee.
Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes