Kuma Design uus kevad-suvine kollektsioon teeb kingituste valimise naistele lihtsaks!

 

Apollo e-poes on nüüd saadaval Eesti aksessuaari brändi Kuma Design värske kevadine aksessuaaride kollektsioon “Someone I know”, mis teeb kingituste valimise erinevatele persoonidele eriti lihtsaks.

 

Uued KUMA Design aksessuaarid on inspireeritud erinevatest inimtüüpidest ja lendasid koos kevadtuultega kohale just õigel ajal, et teha peagi läheneval emadepäeval ja teistel olulistel tähtpäevadel õrnemale soole kingituste tegemine lihtsaks ja tähendusrikkaks. Igal aksessuaaril on oma lugu, mis kirjeldab üht kindlat inimtüüpi, seega ei tule Sul muud teha kui lugeda läbi toote lugu ning kinkida sobivad KUMA tiivad õigele kaunitarile oma elus. 

 

Uus kollektsioon koosneb viiest erinevast prossist ning kolmest sama disainiga kõrvarõnga paarist ja kaelakeest, mis annab kingitegijale võimaluse kinkida nii üks kindel aksessuaar kui terve ehtekomplekt. 

 

1  kingitus ütleb rohkem kui 1000 sõna ja KUMA Design “Someone I know” kollektsiooni liblikatega ütled oma lähedasele, et imetled teda täpselt sellisena nagu ta on!

Kuma Design on kunstnik Mari Ojasaare loodud aksessuaaride bränd, mis on loodud kaasaegsele naisele, kes hindab naiselikku ilu, kuid tahab samal ajal särada ja eristuda vaid talle unikaalsel viisil. Inspireeritud loodusest, valminud käsitööna Eesti käsitöömeistrite hoolsa pilgu all ja toodetud keskkonnasõbralikult - KUMA Design taaselustab vanu traditsioone ning suhet loodusega, tuues killukese loodust meie igapäeva garderoobi.